قوانین طلایی برای Speaking زبان چینی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد از مبتدی تا پیشرفته دوره های ویژه اموزش زبان چینی را برگزار می کند. ما قصد داریم به قوانین طلایی برای Speaking زبان چینی اشاره کنیم که می تواند بهترین نتیجه را برای شما به بار آورد.

قوانین طلایی برای Speaking زبان چینی
قوانین طلایی برای Speaking زبان چینی

به قوانین طلایی برای Speaking زبان چینی توجه کنید:

قانون شماره ی ۱: اهداف زبانی خود را به هدف های کوچک تر تقسیم کنید

شما باید همیشه تعدادی هدف بزرگ در زندگی داشته باشید چون دستیابی به آن اهداف خیلی باارزش است. شما نباید فقط به آن هدف بزرگ بچسبید، بلکه به یاد داشته باشید که از دستیابی های کوچک لذت ببرید چون آن ها شما را به طرف کسب هدف بزرگتان راهنمایی می کنند. موقع یادگیری زبان چینی، کاراکترهای زیادی برای یاد گرفتن وجود خواهند داشت، که هدف سختی برای دستیابی شناخته می شود. به جای این که اجازه دهید تا کاراکترهای زیادی باعث وحشت شما از یادگیری این زبان شوند، پیشنهاد می شود که آن ها را به اهداف کوچک تر تقسیم کنید. هر دفعه یک کاراکتر را مطالعه کنید، چون یادگیری هر کاراکتر شما را یک مرحله به تسلط بر زبان چینی نزدیک تر می کند.

قانون شماره ی ۲: با زبان آموزان چینی دیگر شریک زبانی شوید

آن مردم هم مانند شما شاگرد هستند، و می توانید موقع تمرین این زبان به طور آزادانه هر تعداد اشتباهی را مرتکب شوید. به خصوص، یادگیری با مردمی که زبان بومی شما را نمی دانند می تواند سرگرم کننده باشد. شما به طور مسلم از یادگیری با زبان آموزان فعال لذت خواهید برد. با این حال، شما نباید تلفظ ها را اشتباه بگویید، وگرنه، احتمالاً قادر نخواهید بود تا پیغام خود را به روشی درست منتقل کنید.

قانون شماره ی ۳: با بهترین روش برای خود مطالعه کنید

درست مانند هر مطالعه ی دیگری، فقط ۱ روش درست برای یادگیری این زبان وجود ندارد. تعدادی از مردم به شما خواهند گفت که چه طور روش یادگیری چینی خود از بقیه بهتر است، اما احتمال دارد که آن روش برای شما انتخاب درستی نباشد. هر زبان آموزِ موفق چینی روش مطالعه ی مخصوص به خود را دارد که بین یک گویشور سلیس یا گویشوری که دست و پا شکسته صحبت می کند تفاوت قائل می شود.

کلاس های چینی

چنین کلاس هایی برای افرادی طراحی شده اند که مشتاق یادگیری چینی و چینی هستند. تعلیم دهندگان حرفه ای هر شاگرد را به بهترین شکل ممکن راهنمایی می کند‌.