ثبت نام GRE

ثبت نام GRE راحت ترین روش ها

ثبت نام GRE در تهران و یا ایران می تواند کمی برای زبان اموزان گیج کننده باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در طی سوال های متعددی که داوطلبین در این زمینه از ما می پرسند این راهنمای ثبت نام GRE را ارائه می دهد تا داوطلبین آزمون GRE بتوانند مراحل ثبت نام را راحت تر انجام دهند.

ثبتنام GRE
ثبتنام GRE

First-Come, First -Go

توجه داشته باشید که امتحان جی آر ای برای نامنویسی خود هر کسی که زودتر اقدام به registration کند در اولویت قرار می دهد. پس اگر نیاز به تاریخ خاصی دارید و مطمئنید که باید در آن تاریخ در آزمون شرکت کنید بهتر است سریع تر برای registration اقدام نمایید.

ثبت نام آنلاین GRE

دو راه برای ثبت نام وجود دارد: ثبت نام آنلاین و ثبت نام با تلفن . معمولا راه مطمئن تر ثبت نام آنلاین می باشد پس ” آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تاکید می کند ثبت نام خود را از طریق اینترنت و انلاین انجام دهید.”

مراحل ثبت نام GRE

در ابتدا باید یک GRE Account ایجاد کنید. ( برای این کار می توانید به این لینک مراجعه کنید )

اطلاعاتی که برای ثبت نام لازم دارید :

نام و نام خانوادگی ( با همان spelling که در پاسپورت ذکر شده است )

تاریخ تولد ( میلادی )

ایمیل

آدرس پستی دقیق

کد پستی

شماره تلفن ثابت

برای پرداخت هزینه نیاز به داشتن کارت های پرداخت بین المللی همانند Master Card و یا Visa Card دارید. اگر دارای کارت های بین المللی نیستید می توانید به موسساتی که این کار را برای شما انجام می دهند مراجعه نمایید. ( در ایران می توانید از Voucher هم استفاده نمایید. برای این کار باید به مراکز آزمون مراجعه کنید. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد Voucher داشته باشید می توانید با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید ).

برای آزمون GRE در کلاس های زبان GRE ما شرکت کنید.