آموزش GRE – کلاس تضمینی GRE 2024

آموزش تضمینی GRE

ایران آکسفورد تنها مرکز تخصصی آموزش آزمون GRE در ایران می باشد که دوره های جی آر ای را به صورت تضمینی برگزار می کند. در دوره های آموزشگاه زبان GRE موسسه ما هر دو نوع آزمون GRE یعنی هم آزمون GRE Subject و آزمون GRE General کار می شود.

در کنار آزمون های تافل و آیلتس معمولا نام امتحان جی آر ای هم شنیده می شود. آزمون GRE آزمونی است که برای ادامه تحصیل در کشور آمریکا و برخی کشورهای انگلیسی زبان از متقاضیان درخواست می شود. از این رو می تواند برای کسانی که قصد مهاجرت دارند می تواند بسیار مهم باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای آموزش GRE در آموزشگاه دوره های خاصی را ارائه می دهد تا زبان آموزان در مدت زبان کوتاه به نتیجه دلخواه خود برسند. کلاس های جی آر ای با برنامه ریزی خاصی برگزار می شوند و افراد با شرایط زمانی متفاوت می توانند در این دوره ها شرکت کنند.


امتحان GRE را بهتر بشناسید

آموزش تضمینی آزمون جی آر ای
آموزش GRE

آزمون (GRE (Graduate record Examination  یک آزمون استاندارد زبان انگلیسی است که برای شرکت در مراکز آموزشی آمریکای شمالی از دانشجویان خواسته می شود.

آزمون زبان GRE  در برخی از نقاط دنیا به صورت Computer-Based و در برخی دیگر از نقاط دنیا به صورت Paper-Based برگزار می شود.

در سال ۲۰۲۴ آزمون GRE به صورت آنلاین و از خانه GRE AT home (GRE Home Edition) هم برگزار می شود. ایران آکسفورد این آزمون ها را به صورت تضمینی برگزار می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر حتما با ما تماس بگرید.

مهارت ها و بخش های امتحان GRE

این مهارت ها در آزمون GRE برای این هدف طراحی شده اند تا به یک رشته خاص مربوط نباشند اما بتوانند مهارت های مورد نیاز در موفقیت برای مسائل تحصیلی ، مدیریتی و تجاری را بسنجد.

 • استدلال گفتاری (Verbal Reasoning)
 • استدلال کمی (Quantitative Reasoning)
 • نوشتار تحلیلی ( analytical writing)

امتحان GRE یک امتحان آمادگی تحصیلی است و مهارت های ریاضی، رایتینگ پیشرفته و هم چنین کلمات شما را مورد سنجش میگزارد. امتحان جی آر ای دارای دو نوع می باشد:

 • GRE General
 • GRE Subject

آزمون Computer-Based GRE جنرال از نظر زمان بندی به صورت زیر می باشد:

 • Analytical Writing دارای دو بخش می باشد:
 •  Analyze an issue که ۳۰ دقیقه زمان می برد.
 • Analyze an argument که ۳۰ دقیق زمان می برد.
 • قسمت Verbal Reasoning : که دارای دو بخش است که در هر بخش ۲۰ سوال پرسیده می شود و برای بخش اول ۳۰ دقیقه و برای بخش بعدی ۳۰ دقیق زمان می برد.
 • قسمت Quantitative reasoning : که دارای دو بخش ۳۵ دقیقه است و در هر بخش ۲۰ سوال پرسیده می شود.

برای اینکه بیشتر با امتحان GRE و تغییرات آن در سال ۲۰۲۴ آشنا شوید، و هم چنین برای شناخت بهتر آزمون GRE Computer Based به شما پیشنهاد می دهیم حتما مطلب آزمون GRE را بخوانید.


کلاس آموزش GRE General

کلاس های GRE طوری طراحی شده است که زبان آموزانی که در رشته های مختلف همچون کسانی که قصد شرکت در دوره های کارشناسی ارشد را دارند و یا در رشته های MBA و یا رشته های مریوط به Business شرکت می کنند بتوانند نهایت استفاده را از دوره آموزش GRE ببرند.

شرایط آموزش تضمینی امتحان GRE ایران آکسفورد

آموزش تضمینی GRE ما با ارائه ضمانت نامه کتبی برگزار می شود.

در این دوره ها ما ساعات مورد نیاز شما برای کسب نمره مورد نظرتان در GRE محاسبه می کنیم. ساعاتی که به شما بیان می شود برای تمامی قسمت های این آزمون کافی هستند و شما را در هر سه بخش آزمون کمک می کند.

علاوه بر کلاس ها، شما آزمون های آزمایشی GRE را نیز خواهید داشت

هر کدام از این آزمون ها با بسته بعد از آزمون که کار بر روی نقاط ضعف می باشد همراه می شود. یعنی شما بر روی سوالات متمرکز میشوید و اگر در جایی نقطه ضعفی داشته باشید توسط استاد رفع می شود.
برای هر زبان آموز یک Study Plan طراحی می شود که برنامه هر هفته او را جداگانه نشان می دهد. صرف نظر از اینکه چه طرحی را بررسی می کنید هر برنامه هفتگی موارد زیر را در بر می گیرد:

 • خلاصه ای از برنامه هفتگی
 • راهنمای روز به روز برای مطالعه
 • طرح جدا شده کاری که باید برای هر روز انجام دهید.
 • راهنمایی هایی برای قسمت writing آزمون
 • لیستی از لغاتی که باید در آن هفته مطالعه کنید و آن ها را یاد بگیرید.

ما در دوره آموزش تضمینی GRE به زبان آموزان دو خصوصیت را پیشنهاد می دهیم. صبر و کوشش در کنار تدریس با اساتید حرفه ای. GRE آزمونی نیست که یک شبه بتوان آن را فرا گرفت. باید با برنامه و با دانش در آزمون شرکت کرد و کسانی می توانند آن را بدست آورند که خود را با لوازم مورد نیاز مسلح کرده باشند.

هر موسسه و یا دانشگاهی نمره خاصی را مد نظر می گیرد و زبان آموز باید نمره مورد نظر خود را برای حضور در دوره های آموزش GRE آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بداند.

در سایت ETS برای کسانی که چندین بار در آزمون GRE شرکت نموده اند گزینه ای در نظر گرفته شده است تا بتوانند نمره ای که مورد نظر خود است را برای موسسه ای که از آنها تقاضای GRE کرده است بفرستند.

دانلود نرم افزار آموزش GRE برای موبایل

به ۵ اپلیکیشن GRE برای موبایل توجه کنید:

شرکت در امتحان GRE برای همه ی داوطلبانی که تمایل دارند تا به دانشکده های تحصیلات تکمیلی یا بازرگانیِ معروف در خارج از کشور بروند انتخابی عالی است. این امتحان کامپیوتری، رایتینگ تحلیلی و مهارت های استدلال کمیِ شما را ارزیابی می کند. پس، در اصل، دانش عمیق شما از موضوعاتی مانند زیست، شیمی، ادبیات انگلیسی، ریاضی، فیزیک، و روان شناسی از طریق امتحان GRE مورد آزمایش قرار می گیرد.

موسسات زیادی وجود دارند که ادعا می کنند بهترین آموزش GRE را در شهر ارائه می دهند، اما این که به سادگی به آن موسسات اتکا کنید تا خودشان همه چیز را به خورد شما دهند حماقت محض است! پس، همیشه بهتر است که یک نقشه ی جایگزین داشته باشید، یعنی باید به دنبال واسطه های دیگر هم باشید تا خود را به خوبی برای این امتحان آماده کنید. پس، حالا این سوال به وجود می آید که کجا به دنبال چنین منابع مطالعه ای بگردید که بتواند مهارت های GRE شما را بالا ببرد؟ جوابش راحت است، موبایل خود را بردارید، به Google Play store یا Appstore بروید و به دنبال تعدادی از اپلیکیشن های خوب GRE در موبایل باشید که بتوانید آن ها را در اندروید یا آیفون خود دانلود کنید، آن هم بدون این که حتی یک پنی بپردازید.

پس، ما به این منظور از قبل جستجوی شما را جزئی کرده ایم چون لیستی از ۷ تا از بهترین اپلیکیشن های GRE مخصوصِ موبایل داریم که می تواند به شما کمک کند تا در قسمت های مختلف امتحان GRE پیشرفت کنید. پس، موارد زیر را بخوانید:

۱- ILLUSTRATE: دیکشنری ویدئویی

ILLUSTRATE  یک اپلیکیشن رایگان است که برای موبایل آیفون، اندروید و ویندوز در دسترس است. این اپلیکیشن به خصوص برای کمک به شاگردانی طراحی شده است که برای آزمون GRE آماده می شوند، چون روی قسمت ارتباط کلامی تمرکز می کند که شامل ویدئوهای انیمیشنی به همراه معنا، بافت، و استفاده از لغات است. همچنین شامل بیش از ۵۰۰۰ لغت است که شما یا از طریق امتحاناتِ صورت گرفته با آن ها روبه رو می شوید یا از طریق بالاپرهایی مانند لغت روز و سوال روز.

۲- POCKET GRE MATH

این یک اپلیکیشن موبایل رایگان است که فقط در Google play store‌ در دسترس است. از مجموعه ای از +۵۵۰ سوال هوش کمّی به همراه مسائل لغویِ ریاضی تشکیل شده است که به شما کمک می کند تا قسمت ریاضیات را بهتر انجام دهید.

۳- INTELLIVOCAB FOR GRE AND GMAT

شما از دانستن این مساله متعجب خواهید شد که این برنامه توسط یک شاگرد MIT ساخته شد و بهترین قسمت این برنامه این است که کاملاً تعاملی است. شما شانس‌ یادگیری +۲۹۰ لغت جدید را دارید و علاوه بر آن می توانید به طور مداوم خود را ارزیابی کنید.

۴- PREPGAME

PREPGAME یک برنامه ی رایگان است که در اصل روی GMAT، GRE، SAT و ACT تمرکز می کند. تخصص این برنامه این است که تمام فرایند یادگیری به شکل یک‌ بازی سرگرم کننده ساخته شده است که می توانید همزمان برای لذت و یادگیری آن را بازی کنید.

پس، در اصل، این برنامه یادگیری را به جای یک فرایند یکنواخت به یک فرایند مفرح تبدیل کرده است. این بازی شامل شش موضوع از قسمت ریاضی است به نام های خواص عدد صحیح، درصد، احتمالات، قدر مطلق، هندسه ی مختصات و همین طور نمودار های Venn.

۵- MAGOOSH GRE PREP

این هم یک اپلیکیشن رایگان دیگر است که شامل دروس ویدئویی جامعی است که به شاگردان کمک می کند تا عملکرد خود را در امتحان GRE پیش رو تقویت کنند.

MAGOOSH  یک شرکت آنلاین است که به خصوص روی آمادگی امتحان از طریق دروس ویدئویی تمرکز می کند که شامل دانش مفهومیِ کامل درباره ی موضوع هستند.

پس، در اصل، اگر شما به دنبال تعدادی منابع اضافی هستید تا برای امتحان GRE آماده شوید آن گاه اپلیکیشن های GRE مخصوصِ موبایل که در بالا ذکر شد همه ی آن چیزی است که الان لازم دارید. پس، عجله کنید! این اپلیکیشن ها را دانلود کنید و شانس تحصیل در بهترین دانشکده های بازرگانی و تحصیلات تکمیلی را در خارج از کشور داشته باشید. همه ی این نکات به کنار، شما باید ببینید که آیا GRE واقعاً امتحانی است که به دنبالش هستید یا نه.

برای اطلاعات بیشتر پیرامون آموزش GRE آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های موسسه زبان ایران اکسفورد تماس بگیرید.