آموزشگاه زبان یونانی

آموزشگاه زبان یونانی
Greek که در بعضی جاها به آن Hellenic هم گفته می شود ، شاخه مستقلی از دسته زبان های Indo European است که در بالکان جنوبی ، آناتولیای شرقی ، جنوب ایتالیا ، قبرس و آلبانیا و مهم تر از همه در یونان مورد استفاده قرار می گیرد. حدود ۱۳ میلیون نفر در حال حاضر به زبان یونانی صحبت می کنند. آموزشگاه زبان یونانی در تهران و حتی در جهان به دلیل تقاضای کم این زبان چندان زیاد نیست اما آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای دوستداران این زبان باستانی دوره های فوق فشرده و کوتاه مدتی را برگزار می کند که می توانند آموزش زبان یونانی مقدماتی دست پیدا کنند. شما هم دوستدار زبان یونانی هستید پس به اطلاعات آموزشگاه زبان یونانی ایران آکسفورد در مورد زبان یونانی در زیر توجه کنید.
چندین قرن پیش زبان یونان باستان شکوه بسیار زیادی داشت و سرتاسر امپراطوری بیزانس به این زبان صحبت می کردند. خاصیت منحصر به فرد آن در ریشه کلمات بود. ریشه کلمات یونانی طوری است که می تواند با ترکیب همدیگر یک کلمه جدید را تولید کند. این پدیده را در زبان های انگلیسی و دیگر زبان ها زیاد می بینیم. زبان یونانی و زبان لاتین مادر بی قید و شرط کلمات بین المللی علوم مختلف می باشد.
الفبای زبان یونانی
آموزشگاه زبان یونانی باید در ابتدا با الفبای زبان یونانی شروع کند. از ۹ قرن قبل از میلاد وجود داشته است اما نوع مدرن و امروزی آن شامل ۲۴ حرف می باشد که هر کدام هم حرف کوچک دارد و هم حرف بزرگ. در تصویر زیر می توانید آنها را ببینید.

آموزشگاه زبان یونانی
آموزشگاه زبان یونانی

باید بدانید زبان یونانی با زبان لاتین تفاوت دارد و هر چند اغلب با هم اشتباه می شوند اما شما نباید این دو را با هم یکی بدانید.
برای شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان یونانی در موسسه زبان ایران آکسفورد با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیری.