زبان انگلیسی دبیرستان

زبان انگلیسی دبیرستان
یکی از دروس مهم در دبیرستان زبان انگلیسی است. شاید رشته شما علوم انسانی ، ریاضی ، علوم تجربی و یا حتی هنرستان و یا کاردانش باشد اما به هر حال زبان انگلیسی دبیرستان جزو دروس عمومی است که برای موفقیت باید از آن استفاده کنید تا در دانشگاه دررشته دلخواه خود قبول شوید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در آموزش به کسانی که نیاز به گذراندن دوره های زبان انگلیسی دبیرستان و پیش دانشگاهی را دارند دوره های فشرده و ویژه ای را برگزار می نماید که بتوانند در مدت زمانی نسبتا کوتاه قبولی خود را با نمره خوب در دبیرستان بدست آورند و برای کنکور آماه شوند.

زبان انگلیسی دبیرستان
زبان انگلیسی دبیرستان

متاسفانه یا خوشبختانه زبان انگلیسی دبیرستان بیشتر بر پایه reading و writing می باشد و خبری از listening و Speaking نمی باشد. علی رغم تمام اعتراضاتی که اساتید زبان بر این کتاب ها داشته اند متاسفانه هنوز این سیستم بر کتاب ها پابرجا است و خروجی این سیستم معمولا دانش آموزانی است که تقریبا فقط قوانین گرامری را یاد گرفته اند و می توانند از آن صرفا برای تست های کنکور استفاده کنند.
اما هدف ما این نیست که اقدام به بررسی ضعف های کتاب های زبان انگلیسی دبیرستان بپردازیم. تمام نکاتی که در زبان انگلیسی دبیرستان وجود دارد به راحتی در چندین صفحه قابل خلاصه هستند و می توانید به راحتی درصد زبان انگلیسی خود را در کنکور و نمراتتان را در دبیرستان بالا ببرید.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با استفاده از دبیران مجرب خود و با ارائه تکنیک های بسیار ساده در عین حال کاربردی به شما کمک گرامر زبان دبیرستان و لغات زبان دبیرستان رابه راحتی به حافظه بلند مدت خود بسپارید. ما با جزوه زبان انگلیسی دبیرستان و پیش دانشگاهی خود شما را از هر کتاب دیگری بی نیاز می کنیم. همچنین دهها نمونه سوال با شما کار می شود تا دیگر هیچ استرسی نداشته باشید.
برای شرکت در کلاس های زبان انگلیسی دبیرستان با شماره تلفن های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.