تربیت مدرس آیلتس

تربیت مدرس آیلتس
IELTS Train the Trainer ( TTT) دوره تربیت مدرس آیلتس می باشد و برای کسانی که استاد زبان هستند و دوست دارند آموزش آیلتس را شروع کند بسیار مناسب است و آن دسته از شما که می خواهید یک استاد خبره آیلتس شوید باید حتما این دوره را بگذرانید. اگر در دانشگاه رشته زبان انگلیسی را گذراند ه اید یا در دور های CELTA شرکت کرده اید و مدرک آن را کسب کرده اید و یا سطح زبان انگلیسی خوبی دارید و می خواهید شغل خود را تغییر دهید پس دوره تربیت مدرس آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها گزینه پیش روی شماست.

تربیت مدرس آیلتس
تربیت مدرس آیلتس

برای شرکت در دوره تربیت مدرس آیلتس آموزشگاه زبان ایران اکسفورد در ابتدا باید در تعیین سطح موسسه شرکت کنید و سطحی معادل Intermediate و یا Advanced داشته باشید. همچنین استعداد و علاقه شما نیز در این مسیر بسیار موثر است.
اما چرا در دوره تربیت مدرس آیلتس TTT شرکت کنید:
به یک متخصص آزمون آیلتس تبدیل شوید.
یاد می گیرید که داوطلبین را چگونه برای آیلتس آماده کنید.
یاد می گیرید چگونه منابع مختلف آیلتس را بررسی کنید و از منابع خوب چگونه استفاده کنید.
استراتژی ها و تکنیک های آیلتس را به خوبی آنالیز می کنید.
مدرک مورد تایید و با کد رهگیری دریافت می کنید.
مهم تر از همه موارد بالا شاید غلبه بر باور های نادرستی باشد که در بین افراد مختلف وجود دارد. همه ما تبلیغات مختلفی را می بینیم که ادعا می کند در مدت زمان یک هفته شما را به نمره آیلتس می رسانیم. یا به اشتباه بیان می شود که برای آیلتس اصلا accent آمریکایی مهم نیست و حتی این بحث که ما دانستن برخی تکنیک ها می توانید بدون داشتن زبان انگلیسی خوب می توانید نمره ۸ آیلتس بگیرید.
شما در دوره تربیت مدرس آیلتس یاد می گیرید که چگونه به صورت اصولی و در مدت زمانی کوتاه زبان آموز خود را به آیلتس برسانید. برای اطلاعات بیشتر با تلفن های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.