آموزش زبان آلمانی چقدر زمان می برد؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با داشتن دوره های متنوع و شروع سریع دوره های زبان خود توانسته اعتماد بسیاری از زبان اموزان را جلب کند. اما سوال اینجاست که آموزش زبان آلمانی چقدر زمان می برد؟ با ما همراه باشید تا به جواب این سوال برسید.

آموزش زبان آلمانی چقدر زمان می برد؟
آموزش زبان آلمانی چقدر زمان می برد؟

ببینیم آموزش زبان آلمانی چقدر زمان می برد؟

یادگیری زبان آلمانی قدری دشوار خواهد بود, مخصوصا اگر بومیِ زبانی هستید که به خانواده ی زبان های هند- اروپایی تعلق ندارد. ولی مهم نیست که زبان بومی شما چه باشد‌, حتی اگر آلمانی برایتان  دشوار به نظر بیاید یا در یادگیری اش دچار خطا و لغزش شدید, نا امید نشوید. زمان ثابت مشخصی وجود ندارد که تضمین کند شما موفق به یادگیری زبان آلمانی خواهید شد, اما آنچه که اهمیت دارد تداوم در یادگیری است. انتظار نداشته باشید صبح از خواب بیدار شوید و ببینید که روان آلمانی صحبت می کنید. آن تنها در فیلم ها اتفاق می افتد. اگر در هر زمان تنها یک مرحله پیش بروید, خیلی سریع نتیجه ش را خواهید دید. مدت زمان یادگیری یک زبان جدید بسته به بسیاری از عوامل مانند تجربه قبلی و در معرض زبان بودن,  میزان انعطاف پذیری تان, چقدر برای یادگیری مراحل وقت می گذارید, انگیزه و غیره ممکن است متفاوت باشد.

اگر بطور روزانه برای مدتی حداقل سه یا شش ماه تمرین کنید, احتمالا قادر خواهید بود از پس گفتگویی روزانه با یک دوست و کارهایی از قبیل رفتن به کافه و سفارش دادن به زبان آلمانی بر بیایید. بعضی افراد با اینکه بیشتر از بقیه تلاش می کنند با اینحال به زمان بیشتری برای رسیدن به آن مرحله نیاز دارند.  به این خاطر است که آنها بقدر کافی روزانه تلاش و تمرین نمی کنند. اگر می خواهید آلمانی را روان صحبت کنید, احتمالا به چند سالی تمرین نیاز دارید, اما برای شروع نگاهی به آن می اندازیم, خب؟

چگونه یادگیری زبان آلمانی را شروع کنیم؟

 عده ای بر این باورند که کلیت اش همان یادگیری خوب موارد پایه است. پس از همان اولین مورد شروع می کنیم یعنی الفبا

زبان آلمانی درست مثل انگلیسی ۲۶ حرف دارد. تعدادی حروف هستند که تلفظ شان در انگلیسی نیست. a, o, u  و β    ,  این حروف را در الفبا هم نخواهید یافت.

تلفظ صحیح شان را تمرین کنید, چرا که به شما کمک خواهد کرد تا بطور قابل توجهی لهجه تان را تغییر بدهید.