چطور آموزش خصوصی زبان چینی عالی را تجربه کنید؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به بهترین شکل ممکن کلاس های زبان چینی خود را برای زبان آموزان ارائه می دهد. اما اگر شما هم قصد آموزش زبان چینی را دارید و قصد دارید کلاس خصوصی زبان چینی را انتخاب کنید باید بدنید که چطور آموزش خصوصی زبان چینی عالی را تجربه کنید؟ پس با ما برای دانستن جواب این سوال همراه باشید.

چطور آموزش خصوصی زبان چینی عالی را تجربه کنید؟
چطور آموزش خصوصی زبان چینی عالی را تجربه کنید؟

اما چطور آموزش خصوصی زبان چینی عالی را تجربه کنید؟

سرعت صحبت

زبان آموزان چینی وقتی سریع تر با معلمان خصوصی خود صحبت می کنند بیش تر یاد می گیرند. به آرامی صحبت کردن احتمالاً در گفتگو باعث سکوت می شود که هم معلم خصوصی و هم شاگرد به یکدیگر خیره می شوند چون شاگرد درگیر این فکر است که کدام لغات را بگوید. به علاوه، سریع صحبت کردن، حتی به شکل چینی شکسته، جریان مکالمه را حفظ می کند. به محض این که تا سطوح مکالمه ایِ متوسط پیشرفت کردید، سریع و مدام صحبت کردن با معلم خصوصی خود باید اولویت شما باشد.

بیش تر صحبت کنید

شاگرد باید آن کسی باشد که طی کلاس زبان بیش ترِ زمان را صحبت می کند. داشتن دانش تئوریِ خوب کافی نیست اگر شما نتوانید به طور سلیس صحبت کنید. شما فقط می توانید لغات و عبارات جدید را بیاموزید و به حافظه بسپارید، اگر در هر مکالمه از آن ها استفاده کنید. به علاوه، این همچنین فرصت هایی برای اشتباه کردن فراهم می کند، که موقعیتی را برای معلم خصوصی ایجاد می کند تا اشتباه شما را تصحیح کند. وقتی شما در موضوعی مخصوص لغات را از یاد می برید، از معلم خصوصی خود بخواهید تا کار دیکشنری را انجام دهد و سریع تعدادی لغات را پیشنهاد کند که احتمال دارد از آن ها استفاده کنید.

بازخورد

اگر شما در حال صحبت هستید و تمام کاری که معلم خصوصی تان انجام می دهد لبخند زدن و موافقت با آن چیزی است که می گویید، آن گاه احتمال دارد که چیزی درست نباشد. موقع یادگیری زبان چینی، شاگردان مجبور به اشتباه کردن هستند خواه استفاده از صوت درست یا لغات باشد. شما به عنوان یک شاگرد باید مدام از معلم خصوصی خود بپرسید که آیا روش بهتری برای ابراز یک طرز تفکر یا لغات درست برای استفاده درباره ی یک موضوع مخصوص وجود دارد یا نه.

با معلم خصوصی خود همسو شوید

وقتی شما شروع می کنید به سریع صحبت کردن، بحث درباره ی موضوعات غیر معمول، استفاده ی مکرر از لغات جدید و قطع کردن صحبت همدیگر طی مکالمات، احتمال دارد به عنوان بی ادبی استنباط شود. به این طریق معلم خصوصیِ چینی تان را زود مطلع کنید و دلایلِ عملکردهای خود را به او بگویید و این که جلسات آموزشِ خصوصی لزوماً برقراری یک مکالمه ی عادی نیست. جویا شوید که آیا آن ها با این رویکرد راحت هستند و این که آیا تمامِ آن روی یادگیری فعالانه ی زبان چینی متمرکز است یا نه.