چند واقعیت که قبل از آموزش زبان چینی باید بدانید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد زبان چینی را یکی از بهترین زبان ها برای آینده شغلی و بازار تجارت در ایران می باشد. اما برای آشنایی بیشتر چند واقعیت که قبل از آموزش زبان چینی باید بدانید را در نظر بگیرید و بیشتر زبان چینی را بشناسید. پس با ما همراه باشید.

چند واقعیت که قبل از آموزش زبان چینی باید بدانید
چند واقعیت که قبل از آموزش زبان چینی باید بدانید

به چند واقعیت که قبل از آموزش زبان چینی باید بدانید توجه کنید :

یادگیری زبان چینی در سنگاپور و کشورهای غربیِ زیادی رایج بوده است. مردم بیش تری به اینترنت رجوع می کنند تا قبل از ثبت نام در کلاس به دنبال واقعیت های اساسی درباره ی زبان چینی باشند. به علاوه، سنگاپوری ها تمایل دارند تا در خیلی از محیط های اجتماعی از زبان چینی استفاده کنند. این یعنی اگر شما تمایل داشته باشید تا در سنگاپور وقت بگذرانید یادگیری زبان چینی به همراه واقعیت های آن زبان اجتناب ناپذیر است. قبل از این که شما یادگیری را شروع کنید، مهم است تا بعضی از واقعیت های اساسی درباره ی زبان چینی را بیاموزید.

  • گروه های گویش زبان چینی

زبان چینی لغتی فراگیر برای گروه های مختلف گویش است که شامل ماندارین، Minnan و کانتونی می شود. زبان چینی بیش از یک میلیارد گویشور در سراسر جهان دارد. این یعنی بیش از ۱۵% از جمعیت سراسر جهان از زبان چینی استفاده می کنند. این همچنین یکی از شش زبان رسمیِ سازمان ملل است و دومین زبان شناخته شده در آمریکا است.

  • گرامر چینی

گرامر چینی یکی از راحت ترین گرامرها برای یادگیری است. صرف فعل ندارد، و هیچ تمایزی بین ضمایر جمع و مفرد وجود ندارد. لازم نیست که شما نگران زمان ها باشید چون بیش ترِ لغات با استفاده از نشانگر زمان مانند دیروز و فردا ابراز می شوند.

  • اصوات

چینی یک زبان صوتی است که هر کدام از آن ها برای ایجاد تمایز بین لغات مختلف استفاده می شود. برای مثال، “ma” در چینی چهار معنای مختلف دارد که شامل ‘mother’، ‘a horse’، ‘hemp’، و ‘to scold’ است. یادگیری این اصوات می تواند برای هر کسی کاری هراس آور باشد، اما شما بعد از تمرین مداوم در آخر بر آن مسلط می شوید.

  • یادگیری زبان چینی به شما کمک می کند تا قسمت متفاوتی از مغز خود را باز کنید

گویشوران انگلیسی فقط از طرف چپ مغز خود استفاده می کنند در حالی که گویشروان چینی تمایل به استفاده از هر دو لوب گیجگاهی را دارند. زبان چینی مستلزم این است که شما لغات و تکیه ی صدای ایده آل را یاد بگیرید در نتیجه هم طرف چپ و هم طرف راست مغز خود را فعال کنید.