چگونه آموزش لذت بخش زبان را تجربه کنید؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد وظیفه خود می داند که لذت بردن از یادگیری زبان را به شما هدیه دهد. اما چگونه آموزش لذت بخش زبان را تجربه کنید؟ با ما باشید تا بتوانید از روش های ما آگاه شوید.

اما چگونه آموزش لذت بخش زبان را تجربه کنید؟

 

چگونه آموزش لذت بخش زبان را تجربه کنید؟
چگونه آموزش لذت بخش زبان را تجربه کنید؟

آیا خوب نبود اگر شما می توانستید یک زبان سفارش دهید؟
اگر مثلاً بعد از چند دقیقه که تصمیم گرفتید و گفتید ‘هی، من فکر می کنم دوست دارم که روسی صحبت کنم’، خوب صحبت کردن در زبان روسی را به شما تقدیم می کردند.
یا مثلاً اگر می گفتید، ‘همم، اسپانیایی به نظر خوب می آید،’ و بعد آن را روی یک دیس نقره برای شما می آوردند.
متأسفانه، این گونه انجام شدنی نیست.
به جای آن، شما جمله ی ‘سریع ترین روشی یادگیری ___.’ را در گوگل سرچ می­کنید و آن چه را انتخاب می کنید که به نظر باارزش می­آید. شما ثبت نام می کنید. سپس شما باید بنشینید و کار کنید.
یادگیری یک زبان می تواند مانند کاری تمام وقت باشد، و شما احتمالاً هر چه قدر که بشود به کمک احتیاج دارید.
اما آن چه که جیمی در ‘اتحادیه ی خود’ به دوتی گفت را به یاد داشته باشید:
‘سختی است که باعث عالی شدن چیزی می شود.’
این یک حقیقت برخلاف عقل سلیم است: اگر مستلزم کار و تلاش نباشد، احتمالاً ارزشی ندارد.
و گفته می­شود که یادگیری یک زبان هنوز هم می تواند اوقات خوشی را برای شما فراهم کند. به علاوه، شما می توانید بدون حتی ترک کردن اتاق کمک زیادی دریافت کنید.
احتمالاً تا به حال زمان بهتری در تاریخ برای یادگیری زبان وجود نداشته است. همه جا منابع وجود دارد، به خصوص منابع آنلاین.
وقتی شما بخواهید شروع به یادگیری یک زبان کنید، اینترنت دسترسی به موارد متنوعی از دوره ها، گروه ها، اپلیکیشن ها، مقالات، وبلاگ ها، دیکشنری ها، مترجمان و در واقع هر چیزی را که لازم داشته باشید برایتان فراهم می­کند.
الان ارتباط با مردمی که علایق مشترک شما را دارند از هر زمانی راحت تر است، و این که واقعاً از فرایند یادگیری لذت می برید.
با این حال تمام این ارتباطات می تواند خسته کننده باشد، و همه ی وبسایت های یادگیری زبان مساوی نیستند. پس ما برای کمک این جا هستیم. به محض این که شما در کار خود جدی شدید، لازم نیست که تنهایی درگیر آن شوید.
جهان به معنای واقعی کلمه در دستان شما است، و ما به شما کمک خواهیم کرد تا آن را هدایت کنید.
در حالی که یادگیری یک زبان به راحتی سفارش دادن از لیست غذا در رستوران مود علاقه تان نیست، هنوز هم می تواند یک تجربه ی رضایت بخش و هدایت کننده باشد.