هر روز خود را در زبان فرانسه غرق کنید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نشان می دهد که چطور می توانید هر روز خود را در زبان فرانسه غرق کنید . ما به شما روش هایی را نشان می دهیم که بتوانید به وسیله آنها هر روزتان را در زبان فرانسه و مکالمه فرانسوی درگیر کنید. پس با ما همراه باشید.

هر روز خود را در زبان فرانسه غرق کنید
هر روز خود را در زبان فرانسه غرق کنید

اما چطور هر روز خود را در زبان فرانسه غرق کنید :

یادگیری فرانسوی خیلی بیش تر از فقط یادگیری یک زبان است. شما درباره ی فرهنگ، تاریخ و روش زندگی مردم کشورهای فرانسوی زبان می آموزید. این فرهنگ گسترده و تنوع می تواند، و باید، از خیلی جهات روی زندگی خودتان اثر بگذارد. شما می توانید زبان فرانسوی را در هر ساعت از روز خود بگنجانید، از صبحانه در خانه گرفته تا رفت و آمد به محل کار. غرق کردن خود در زبان فرانسوی به صورت روزانه موضوعی ساده برای یافتن روش هایی است تا فرانسوی را در برنامه ی روزانه ی خود بگنجانید.

سرگرمی ها و علایق خود را وارد کنید. از عاشقان ادبیات گرفته تا علاقه مندان به ورزش، روش های زیادی وجود دارد تا عادت یادگیری تان را با علایق موجود خود همراه سازید؟

  • فرانسوی را در خواندن شبانه ی خود بگنجانید. به جای انتخاب یک کتاب به انگلیسی یا زبان اول خود، چیزی را به فرانسوی بخوانید. برای مثال این کتاب ها را امتحان کنید! داستان های کوتاه فرانسوی همراه با فرهنگ لغات و صوت.
  • مغز صبحگاهی خود را به فرانسوی تغییر دهید. در طول رفت و آمدهای روزانه ی خود به محل کار یا موقع خوردن صبحانه، به یک پادکست فرانسوی گوش کنید تا زبان مکالمه ای صحیح را بیاموزید.

برای دیدن جملات کاربردی زبان فرانسه کلیک کنید

  • اگر ورزش ها زبان مورد علاقه ی شما هستند، آن ها را به فرانسوی تبدیل کنید. اگر شما مشتاق تماشای فوتبال یا ورزش های دیگر هستید، گزارش ورزشی را به فرانسوی دانلود کنید و همان طور که لغات به ورزشی مرتبط می شوند که از آن لذت می برید، به آن گوش کنید.
  • سینمای فرانسوی را کشف کنید. هر کس ژانر فیلم مورد علاقه ی خود را دارد، پس چرا یک فیلم عاشقانه، کمدی، ترسناک یا هیجان انگیز را به فرانسوی تماشا نکنید
  • همزمان غذا بخورید و به فرانسوی بخوانید. موقع صرف ناهار در محل کار، وبلاگی را به فرانسوی بخوانید که درباره ی موضوع مورد علاقه تان باشد و تشخیص لغاتتان را تقویت کند.
  • غذای فرانسوی بخورید و از غذایی که درست کردید، لذت ببرید. خواه شما بخواهید شام یا دسری فرانسوی را درست کنید، دستور تهیه ی غذا را به فرانسوی بخوانید تا تعدادی افعال و دستورالعمل های جدید را بیاموزید.