نمره تافل را با خواندن مقاله بهبود دهید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای زبان اموزان که اهداف آکادمیک دارند و دوست دارند در آزمون تافل موفق شوند نشان می دهد که نمره تافل را با خواندن مقاله بهبود دهید . با ما باشید تا بهترین منابع را به شما نشان دهید.

نمره تافل را با خواندن مقاله بهبود دهید
نمره تافل را با خواندن مقاله بهبود دهید

اما نمره تافل را با خواندن مقاله بهبود دهید :

تمرین های مربوط به ریدینگ تافل مهم هستند چون باید مقدار زیادی ریدینگ در آزمون تافل انجام دهید. بدیهی است که بخش ریدینگ وجود دارد با چندین متن برای تحلیل و تعدادی تسک اسپیکینگ و رایتینگ که از شما می خواهد متن را بخوانید و راجع به متون با نگاهی نقادانه فکر کنید.

خواندن منظم به شما در تقویت مهارت های ریدینگ انتقادی تان و درک آسان تر نکات اصلی و جزئیات کوچک این متن ها کمک می کند. متن های ریدینگ تافل از متون آکادمیک در سطح دانشگاهی می آیند بنابراین این­ها مقالاتی هستند که باید در طول خواندن خود بر آن ها تمرکز کنید.

چگونه بیشترین بهره برداری را از آن کنید

  • به صورت فعال بخوانید. وسوسه کننده است که صرفاً چشمانتان را روی صفحه بکشانید، اما در طول تمرین های ریدینگ تافل خود به این ترتیب چیز زیادی یاد نمی گیرید. برای فعال خواندن، در هر چند پاراگراف توقف کنید و به آنچه همان زمان خواندید فکر کنید. نویسنده چه منظوری را در متن می خواهد برساند؟ چگونه از آن بیانات دفاع می کند؟ آیا لغت هایی وجود دارند که از معنی شان مطمئن نباشید؟ برای اینکه مهارت های ریدینگی را که برای آزمون نیاز دارید کسب کنید، واقعاً به آنچه در طور تمرین تافل می­خوانید فکر کنید.
  • از منابع و موضوعات متنوع برای محتوای ریدینگ خود استفاده کنید. متون تافل از منابع بسیاری گرفته می شوند، پس مطمئن شوید که شما هم تمرین ریدینگ می کنید. حتی اگر خواندن رمان را دوست داشته باشید و از علوم بیزار هستید، مطمئن شوید که تعداد مقاله ی علمی را هم شامل کرده اید و بنابراین برای آن شیوه رایتینگ در آزمون آماده هستید. محتوای ریدینگ شما در کمترین حالت شامل علوم، ادبیات و متون تاریخی می شود که در سطح دانشگاهی نوشته شده اند.

بهترین منابع برای استفاده

کتاب های درسی دانشگاهی: کتاب های مقدماتی دانشگاهی منبعی عالی هستند. کتاب های درسی با کلمات Introduction یا Beginning در عنوان خود مانند “Introduction to Russian History” یا “Beginning Chemistry” معمولاً انتخاب خوبی هستند.