پیش از آزمون تافل در آزمون های آزمایشی کامل شرکت کنید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد زبان آموزان را همیشه ترغیب کرده است که پیش از آزمون تافل در آزمون های آزمایشی کامل شرکت کنید . اما می گویید چرا و چگونه باید این کار را کنید؟ بهترین گزینه ها را موسسه زبان ایران اکسفورد در اختیارتان قرار می دهید.

پیش از آزمون تافل در آزمون های آزمایشی کامل شرکت کنید
پیش از آزمون تافل در آزمون های آزمایشی کامل شرکت کنید

پیش از آزمون تافل در آزمون های آزمایشی کامل شرکت کنید

مهم نیست که در حال حاضر مهارت های انگلیسی شما چقدر قوی است، چقدر می خواهید بهتر شوید و در چه بخش هایی می خواهید بهبود یابید، هر کسی که برای تافل می خواند باید یکسری آزمون کامل آزمایشی بدهد. آزمون­های آزمایشی کامل بهترین تمرین برای تافل هستند که حس آزمون واقعی را تداعی می کنند و نشان می دهند چگونه چنین آزمونی را بدهید، چقدر خوب عمل می کنید و کجا را باید تقویت کنید.

چگونه بیشترین بهره را از آن ببرید

  • دستکم دو آزمون آزمایشی بدهید، یکی دقیقاً وقتی شروع به خواند تافل می کنید تا ببینید امتیاز فعلی تان در آزمون چقدر است و در کجا باید بهبودها را حاصل کنید، و آزمون دیگر را وقتی نزدیک پایان درس خواندتان هستید بدهید تا ببینید چقدر پیشرفت کرده­اید و چه حوزه هایی هنوز به تقویت نیاز دارند. اگر وقت دارید، توصیه می کنیم که در خلال مطالعات خود یک یا تعداد بیشتری آزمون بدهید تا مطمئن شوید در مسیر درست قرار دارید.
  • وقتی آزمون آزمایشی تافل می دهید، مهم است که تحت شرایط واقعی آزمون باشید تا مطمئن باشید نمره ی تان تا حد امکان صحیح است. این یعنی امتحان دادن در اتاقی آرام، درحالیکه تمام مدت بر روی یک صندلی نشسته اید و زمان بندی تان درست است.
  • تا آنجا که ممکن است منابع رسمی تان باید از منابع رسمی باشد چون می توانید مطمئن باشید که این ها نمایشی از تافل واقعی است. در زیر به مثالی برای آزمون آزمایشی با کیفیت بالا اشاره می­کنیم.

بهترین منبع برای استفاده

TOEFL Prep Books: کتاب های آماده سازی احتمالاً بهترین منبع شما برای آزمون­های آزمایشی تافل هستند. ما برای آزمون های آزمایشی کامل مخصوصاً راهنمای رسمی به آزمون تافل و TOEFL iBT Tests رسمی نسخه­های ۱ و ۲ را پیشنهاد می­کنیم. پس شروع کنید.