چگونه در آموزش زبان ثابت قدم باشید؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به زبان آموزان آموزش می دهد که چگونه در آموزش زبان ثابت قدم باشید؟ با ما باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را از کلاس های زبان انگلیسی خود بدست آورید.

چگونه در آموزش زبان ثابت قدم باشید؟
چگونه در آموزش زبان ثابت قدم باشید؟

اما چگونه در آموزش زبان ثابت قدم باشید؟

۱ با انگیزه باشید. وقتی زبانی جدید یاد میگیرید، مهم است که با انگیزه بمانید و هرگز از هدف خود برای روان شدن تسلیم نشوید.

  • به هدف زبان آموزی خود متعهد بمانید از این طریق که به خودتان یادآوری کنید که چقدر زیاد می خواهید که آن را کسب کنید. به همه ی تجارب و فرصتهای شگفت آوری فکر کنید که اگر زبان انگلیسی را یاد بگیرید، خواهید داشت.
  • قادر خواهید بود با انگلیسی زبانان در سرتاسر دنیا صحبت کرده و ارتباطاتی جدید و مهیج برقرار کنید، قادر خواهید بود در فرهنگ انگلیسی زبان به طور بی سابقه ای شرکت کنید و شغل خود را در نتیجه ی مهارتهای زبانی جدید به طرزی بالقوه جلو بیاندازید.

۲ هر روز تمرین کنید. اگر می خواهید سریع روانی کسب کنید باید به تمرین روزانه متعهد باشید.

  • اساس یادگیری زبانی جدید، تکرار است، پس اگر بین جلسات یادگیری تان خیلی زیاد صبر کنید، همه ی آن چیزی را که قبلاً یاد گرفته اید فراموش خواهید کرد و مجبور خواهید بود از اول شروع کرده و زمان ارزشمند را هدر دهید.
  • با این وجود نباید نقدر زیاد بخوانید که از انگلیسی زده شوید—تلاش کنید چیزها را جالب نگه دارید به این ترتیب که هر روز کاری جدید را کامل کنید- یک روز ریدینگ، یک روز درک مطلب شنیداری، یک روز تمرین رایتینگ، یک روز مطالعه ی گرامر و غیره.
  • بهرحال هرگز نباید بخیال فرصتی برای تمرین صحبت کردن به انگلیسی شوید، چون این مهمترین کاری است که برای کسب روانی می توانید انجام دهید.

۳ خود را تمرین دهید تا به انگلیسی فکر کنید. یک روش برای انتقال از خیلی خوب در انگلیسی به روان بودن این است که مغز خود را تمرین دهید تا واقعاً در انگلیسی فکر کنید.

  • اینکه در سر خود دائماً از زبان بومی خود به انگلیسی ترجمه و کنید و بالعکس وقت و انرژی زیادی می برد. هر زبانی ظرایف خود و غرابت خود را دارد که باعث می شود نتوان آن را در مصادیقی مشخص به درستی از زبانی به زبان دیگر ترجمه کرد.