چگونه زبان چینی بیاموزیم ؟

چگونه زبان چینی بیاموزیم ؟
فاصله یک تصمیم خوب با یک تصمیم بد اگرچه می تواند در کوتاه مدت کم باشد اما در بلند مدت می تواند تغییراتی بزرگ ایجاد کند. چگونه زبان چینی بیاموزیم از آن دسته از مواردی است که اگر درست جواب داده شود می تواند آینده شما را تغییر دهد. برای یادگیری یک زبان دلایل بسیار بزرگی لازم نیست شاید همین نکته که افرادی که زبان چینی را فرا گرفته اند از سطح در آمدی بسیار بالاتری نسبت به دیگر زبان ها به دست می آورند کافی باشد تا شما بخواهید به جواب این سوال که چگونه زبان چینی بیاموزیم ؟ برسید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در زیر به جواب این سوال اشاره می کنیم.

چگونه زبان چینی بیاموزیم
چگونه زبان چینی بیاموزیم

باید خودتان را با Tone آشنا کنید.
زبان چینی ماندرین زبانی است که به تن ارتباط دارد. ۴ Tone در این زبان وجود دارد. اگرچه Tone ها در ابتدا برای یادگیری بسیار دشوار است اما کم کم به آن عادت می کنید. این بدین معنی است که با کمی کشیده تر کدن و یا کوتاه تر کردن تلفظ کلمات معانی آنها تغییر می کند پس باید خوب گوش دهید.
کاراکتر های زبان چینی را یاد بگیرید.
زبان چینی چد حرف دارد؟ در اصل اصلا الفبا در زبان چینی وجود ندارد بلکه کاراکتر وجود دارد. توضیح این بخش را در مقاله های گذشته آموزشگاه زبان ایران آکسفورد قرار دادیم. اما در شروع آموزش زبان چینی سعی کنید کم کم با کاراکتر ها ربطه برقرار کنید و آنها را یاد بگیرید.!!
در کلاس زبان چینی شرکت کنید.
اگرزمان دارید بهترین راه حل برای سوال چگونه زبان چینی بیاموزیم شرکت در کلاس زبان چینی باشد. موسسه زبان ایران آکسفورد به عنوان بهترین آموزشگاه زبان چینی از دید زبان آموزان و با استفاده از اساتید چینی سعی کرده در مدت زمان کوتاه به زبان آموزان را به هدف خود بسانند.
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.