کتاب تافل IBT

کتاب تافل iBT
اگر شما گوشی اپل داشته باشید و بخواهید نرم افزاری را روی آن نصب کنید باید حتما نرم افزار مخصصو iphone باشد. پس اگر به دنبال کتاب تافل iBT هستید از این قانون ساده پیروی کنید و کار را به کاردان بسپرید. بهترین منابع شاید همان منابعی باشند که طراحان تافل به شما پیشنهاد می دهند ( که در این مورد سازمان ETS آمریکا می باشد ) . در زیر آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به منابع این ارگان و دیگر کتاب ها اشاره می کند.

کتاب تافل ibt
کتاب تافل ibt

Official Guide to the TOEFL Test
سازمان ETS که برگزار کننده و طراح تافل است و در آمریکا همانند سازمان سنجش را در ایران است این کتاب را به صورت رسمی به عنوان بهترین کتاب تافل iBT معرفی کرده است. همین که ETS این کتاب را معرفی کرده است یعنی این کتاب تافل iBT بسیار قابل اعتماد ، مرتبط به موضوع و همراه با آخرین تغییرات می باشد.
یکی از بزرگترین برتری های این کتاب داشتن نرم افزار شبیه سازی آزمون می باشد که آزمون را دقیقا به همان شکل برگزاری در جلسه آزمون به شما ارائه می دهد. یعنی شما می توانید چندین بار در آزمون تافل شرکت کنید و توانایی خود را محک بزنید و نمره حدودی خود را پیدا کنید.
اما از معایب کتاب Official Guide to The TOEFL test این است که این کتاب راه Crack تافل را ارائه نمی دهد. یعنی شما نمی توانید تکنیک هایی را یاد بگیرید که از برخی میانبرها استفاده کنید.
کتاب تافل iBT Barron
موفقیت بزرگ این کتاب تافل iBT را باید در ساده و شفاف توضیح دادن مباحث بیان کرد. این کار باعث می شود که مخصوصا افراد تازه کار شکه نشوند. اما دقیقا ایراد این کتاب هم همین جاست که برخی معتقدند که بیش از حد تافل را ساده کرده است و ممکن است افراد در مواجه با آزمون های سخت خوب عمل نکنند.
کتاب تافل لانگمن و Princeton هم از جمله کتاب های خوب هستند اما نمی توان قابل اعتماد بودن Official Guide را با این کتاب ها مقایسه کرد.
برای شرکت در دوره های آموزش تضمینی تافل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.