چگونه در اسپانیا انگلیسی یاد بگیریم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما نشان می دهد که چگونه در اسپانیا انگلیسی یاد بگیریم و بتوانیم به عنوان یک دانشجوی بین المللی در اسپانیا زبان انگلیسی را نیز یاد بگیرید.

اما چگونه در اسپانیا انگلیسی یاد بگیریم :

چگونه در اسپانیا انگلیسی یاد بگیریم
چگونه در اسپانیا انگلیسی یاد بگیریم

۱- زبان آموزش
‘تحصیل در خارج از کشور’ به طور ذاتی مستلزم آموزش رسمی است، پس یافتن برنامه‌ای با واحدهای انگلیسی اولویت اول شما خواهد بود. با دیدن از اداره‌ی تحصیل در خارج از کشور شروع کنید و بفهمید که آیا دانشگاه کشور خود سفری به اسپانیا را پیشنهاد می‌دهد یا نه. برنامه‌های دانشگاهی عموماً به انگلیسی هستند، و سطوح امنیتی اضافه را از چهره‌های دوستانه‌ی کشور خود فراهم می‌کند.
اگر شما می‌خواهید که گامی فراتر از حیطه‌ی آرامش خود بردارید، ثبت‌نام در دانشگاهی دیگر را در نظر بگیرید که برنامه‌ای را در اسپانیا به زبان انگلیسی پیشنهاد می‌دهد. دانشگاه آرکادیا در مطالعات جهانی در بارسلونا، گرانادا، و تولدو برنامه‌های شناخته شده‌ای را اداره می‌کند، که شامل گزینه‌های دوره‌های کارآموزی است. دانشگاه بوستون هم در منورکا برنامه‌ی تحصیل انگلیسی در خارج از کشور را در اختیار قرار می‌دهد، که برای دانشجویان علاقه‌مند به کنکاش کردن عالی است – معنای تحت‌اللفظی آن ارتباط بین تاریخ، فرهنگ، و اثر اسپانیایی و رومی است.

۲- مسکن
شاید شما ترغیب شوید که موقع پیدا کردن برنامه‌ای عالی در طی گام اول تحقیق خود را متوقف کنید، اما به یاد داشته باشید که بیشتر روز شما در واقع بیرون از کلاس سپری می‌شود. افرادی که با آن‌ها زندگی می‌کنید اغلب دوستان درجه یک شما هستند، پس در نظر گرفتن مانع زبانی در کشور خود هم مهم است‌. بیشتر برنامه‌های تحصیل در خارج از کشور، شامل ISA و CEA که در قبل ذکر شد، گزینه‌های بسیاری را از خوابگاه گرفته تا آپارتمان و خانه پیشنهاد می‌کنند. اگر شما دوست دارید که شبکه‌ی اجتماعی خود در خارج از کشور بیشتر از گویشوران انگلیسی تشکیل شده باشد، به دنبال گزینه‌های خوابگاه با دانشجویان بین المللی دیگر که همانند خودتان هستند، باشید. اگر شما به دانشگاه کشور خود یا دانشگاه انگلیسی زبان دیگری می‌روید، شریک شدن خانه با دانشجویان دیگر هم عموماً یک قانون است.

۳- موقعیت، موقعیت، موقعیت
وقتی شما در حال تحقیق دوباره درباره‌ی برنامه هستید، به این توجه کنید که برنامه در کجا قرار گرفته است. حتی اگر تمام کلاس‌های شما به انگلیسی باشند، هنوز هم باید حواستان به غذا، حمل و نقل عمومی، گردش، و زندگی شبانه در شهری خارجی باشد. راهنمایی شدن به انگلیسی در شهرهای بزرگ‌تر در کل راحت‌تر از راهنمایی شدن در شهرهای کوچک‌تر و مناطق حومه‌ی شهر است.