چطور زبان فرانسه را راحت تر یاد بگیریم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد روش هایی را به زبان آموزان نشان می دهد که بدانند چطور زبان فرانسه را راحت تر یاد بگیریم؟ پس اگر شما هم به دنبال یادگیری زبان فارنسه هستید با ما همراه باشید.

چطور زبان فرانسه را راحت تر یاد بگیریم؟
چطور زبان فرانسه را راحت تر یاد بگیریم؟

اما چطور زبان فرانسه را راحت تر یاد بگیریم؟

۱

در یک کلاس فرانسه ثبت نام کنید. شما می توانید آموزش فرانسه را در مقطع متوسطه و دبیرستان پیدا کنید، همین طور هم در کالج ها و دانشگاه ها. ملحق شدن به یک کلاس کمک کننده است چون می توانید درباره ی لهجه و تلفظ خود بازخورد دریافت کنید.

۲

خود را در فرهنگ فرانسه غوطه ور سازید. بعضی از روش ها شامل این ها می شوند: گوش کردن به موسیقی فرانسه، تماشای رسانه ی فرانسه زبان، یا خواندن یک دیکشنری فرانسه-انگلیسی، شرکت در جشن ها، و یادگیری درباره ی تجربه های دیگران در فرانسه.

۳

تلفظ درست را بیاموزید و به طور مرتب برای عالی شدن لهجه ی خود تلاش کنید.

  • برای مثال، حروف انتهاییِ خیلی از لغات بی صدا هستند یا به طور بسیار ظریف و با مهارتی تلفظ می شوند. برای مثال، پاریس به شکل “Pah-ree” تلفظ می شود.

۴

  • در اجتماعات خود به یک گروه مطالعه ی فرانسه ملحق شوید یا به یکی از اعضای اجتماعات گروهیِ آنلاینِ فرانسه زبان درآیید.

۵

  • از منابع آنلاینِ رایگان سود ببرید. شما می توانید هزاران محتوا پیدا کنید، از ویدئوهای یوتیوب از گویشوران بومی یا فرانسه زبان که سلیس صحبت می کنند گرفته تا مقالات و دوره های آنلاین مفرح. بعضی از آن ها فقط مطالب اصلی را به شما آموزش می دهند، اما بقیه تا عدم قطعیت را به شما می آموزند یا اگر یادگیری را با آن ها ادامه دهید حتی سلیس بودن را به شما آموزش می دهند.

۶

  • اگر شما در آمریکا زندگی می کنید به فرانسه، یا کِبِک سفر کنید. شما همچنین می توانید به سوئیس، بلژیک، یا هر کشور آفریقایی فرانسه زبان سفر کنید. با تنها فرانسه صحبت کردن با مردم خود را به چالش بکشید، حتی اگر آن ها می توانند به خوبی انگلیسی صحبت کنند.

۷

  • در کتاب های گرامر فرانسه سرمایه گذاری کنید چون آن ها در مسلط شدن به قوانین گرامری به شما کمک می کنند.

۸

  • روی یادگیری “کتاب فرانسه” تمرکز کنید، که برای حداقل یک یا دو سال به مبتدیان آموزش داده می شود. سپس شروع کنید و به دنبال منابعی بگردید که آن نوع از فرانسه را به شما آموزش می دهند که در واقع روزانه بین مردم استفاده می شود. فرانسه مدرن یا “خیابانی” اغلب به دلایل مختلفی در کلاس ها آموزش داده نمی شود، تعداد کمی از دلایل این ها هستند که بیش ترشان عامیانه هستند و برای آموزش مناسب نسیتند.