چگونه در سال ۲۰۱۷ زبان آلمانی یاد بگیرید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد چگونه در سال ۲۰۱۷ زبان آلمانی یاد بگیرید را برایتان شرح می دهد. پس اگر به این زبان علاقه دارید با ما همراه باشید.

چگونه در سال 2017 زبان آلمانی یاد بگیرید
چگونه در سال ۲۰۱۷ زبان آلمانی یاد بگیرید

اما چگونه در سال ۲۰۱۷ زبان آلمانی یاد بگیرید

۱- یادگیری باید جالب باشد!

هیچ‌کس نمی‌خواهد کاری را انجام دهد که جالب نیست. پس آلمانی را به روشی بیاموزید که جالب است. چه داستان کوتاه آلمانی باشد، یادگیری ضرب‌المثل‌های آلمانی و اصطلاحات با امتحان گرفتن از خودتان باشد، یا شاید شیوه‌ی سنتی را دوست داشته باشید که اول به دنبال مسائل بنیادین بروید!

۲- بهترین روش را برای خودتان به منظور یادگیری آلمانی پیدا کنید.

حتی اگر موضوعی را پیدا کردید که دوست دارید، یافتن بهترین روش برای یادگیری زبان به همان میزان مهم است. می‌توانید از فلش‌کارت‌ها استفاده کنید، ویدئو تماشا کنید و به زبان آلمانی گوش دهید یا آهنگ‌های ترجمه شده به آلمانی را مانند Übersetzgesungen گوش کنید … احتمالات زیادی وجود دارد.

۳. خود را با یادگیری زبان آلمانی محاصره کنید

یک بهانه که شما ممکن است موقع یادگیری زبان آلمانی داشته باشید این است: ‘من زبان آلمانی بلد نیستم! من در مبنایی مداوم به زبان آلمانی صحبت نمی کنم، و بنابراین هیچ فایده‌ای در یادگیری زبان وجود ندارد، و نمی توانم گام به گام آن را دنبال کنم.’

اما: این درست نیست. شما می توانید خود را با زبان آلمانی احاطه کنید، که همیشه مغز شما را با آلمانی شبیه‌سازی می‌کند. تعدادی مثال: زبان دستگاه‌ها و برنامه‌های خود را به زبان آلمانی تنظیم کنید، پوستر‌ها و عکس‌های مکان‌های آلمانی را با لغات آلمانی روی آن‌ها در خانه آویزان کنید، وسایل خانه‌ی خود را که شامل لغت آلمانی برای آن است علامت‌گذاری کنید، دوستی آلمانی برای صحبت پیدا کنید، یا معلمی خصوصی در موسسه زبان آلمانی ایران آکسفورد.

دوست مکاتبه‌ای آلمانی پیدا کنید، فیلم‌های آلمانی ببینید یا هر کجا که می توانید شروع به تماشای تلویزیون به زبان آلمانی کنید، کتاب‌های آلمانی بخوانید… امکانات تمام نشدنی!

اگر شما واقعاً خود را با زبان مشغول کنید این کار به بهترین حالت جواب خواهد داد، و هر زبان دیگری را کنار بگذارید. البته، این در یک زندگی روزانه‌ی عادی امکان پذیر نیست، پس فقط مقدار یادگیری زبان آلمانی را در زندگی خود به حداکثر برسانید.