چگونه آموزش آنلاین زبان ایتالیایی را انجام دهیم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد که برگزار کننده دوره های اموزش آنلاین زبان ایتالیایی می باشد برای علاقمندان زبان ایتالیایی بیان می کند که چگونه آموزش آنلاین زبان ایتالیایی را انجام دهیم ؟ این متن را خوب بخوانید تا سوالی برایتان باقی نماند.

چگونه آموزش آنلاین زبان ایتالیایی را انجام دهیم
چگونه آموزش آنلاین زبان ایتالیایی را انجام دهیم

اما چگونه آموزش آنلاین زبان ایتالیایی را انجام دهیم

۱. آنچه را که از قبل مطالعه کرده‌اید دوره کنید

متأسفانه، اگر شما می خواهید که لغات ایتالیایی را به یاد بسپرید، بدون دوره‌ی منظم لغات از قبل یاد گرفته شده قادر به انجام این کار نخواهید بود. چند دفعه خواندن متنی مشابه یا گوش کردن به یک آهنگ (با ترانه) به یادگیری زبان کمک خواهد کرد‌. تمام این ها آشناتر به نظر می‌‌رسد، و آرام‌تر اما مطمئن‌تر آن را شبیه سازی می‌کنید. پس، فعالیتی را انتخاب کنید که فکر می‌کنید از بارها انجام دادنش لذت می‌برید، و آن را انجام دهید. این می‌تواند گوش کردن به پادکست‌ها، متون، برنامه های تلویزیونی، فیلم‌های همراه با زیرنویس و غیره باشد. برای مثال، بیش‌تر مقاله‌های ما به ایتالیایی ترجمه شده اند، بنابراین شما متن و ترجمه اش را دارید.

۲- از اپلیکیشن‌های ایتالیایی به‌طور روزانه استفاده کنید

امروزه، براحتی می‌توانید از تکنولوژی برای یادگیری یک زبان استفاده کنید و از این رو کاربرد اپلیکیشن‌ها برای یادگیری ایتالیایی در تلفن‌های هوشمند و تبلت‌هایتان مطرح می شود. این ابزار به معنای واقعی در دسترس هستند و برای به کار بستن زمانی که در غیر اینصورت هدر می‌رفت، عالی هستند (منتظر ماندن در صف، در هنگام سفرهای بین شهری و غیره) در میان گزینه های موجود ما شدیداً استفاده از اپلیکیشن آموزش زبان ایتالیایی ایران آکسفورد را توصیه می‌کنیم!

  1. هر روز ذره‌ای انجام دهید

فقط اینکه برای چند ساعت واژگان یاد بگیرید و دو ماه کامل مرورش نکنید، کاملاً بی‌استفاده است. انجام کمی در هر روز بهترین روش برای یادگیری واژگان است و تنوع ابزاری که روزانه از آنها استفاده می‌کنید موجب ضمانت اینست که حوصله‌ی‌تان از آن ها سر نخواهد رفت. می‌توانید یک روز از موسیقی استفاده کنید، روز دیگر مقاله بخوانید و غیر.

  1. به کار ببندید!

این برای یادگیری ایتالیایی واقعاً یک ضرورت است. چه بخواهید خودتان در خانه انجامش دهید یا در خیابان، می‌توانید تمرین‌هایی داشته باشید مانند انتخاب یک شیء و بیان نام آن (شاید حتی توصیفش) در ایتالیایی. این تمرینی عالی برای حفظ کردن لغات و فکر کردن در ایتالیایی است.