۴ نکته در آموزش زبان ایتالیایی آنلاین

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهترین مرکز برگزاری آموزش آنلاین زبان های مختلف در ایران می باشد. ۴ نکته در آموزش زبان ایتالیایی آنلاین در این مطلب بیان می شود که برای زبان آموزان بسیار مفید است.

4 نکته در آموزش زبان ایتالیایی آنلاین
4 نکته در آموزش زبان ایتالیایی آنلاین

به ۴ نکته در آموزش زبان ایتالیایی آنلاین توجه کنید:

۱. عجله نکنید!

به بیانی دیگر، از اول شروع کنید (به همین راحتی): الفبا، تلفظ حروف، شکل هجاها و ساخت لغات و عبارات ساده. یادگیری ایتالیایی در سطح مناسب، ذره ذره، بنیادی است. همان طور که زمان جلو می‌ رود، شما لغات جدید می آموزید، و لغات ایتالیایی بیش تری را کسب می‌کنید. اما از شروع لغات و عبارات ساده نترسید. پیشنهاد من این است که از روش های یادگیری سنتی اجتناب کنید.

  1. به طرز تلفظ این زبان عادت کنید!

بله، گوش دادن به زبان برای کمک به شما در یادگیری‌اش و سرعت در فراگرفتن آن حیاتی است! شما می‌توانید کانال‌های یوتیوب را تماشا کنید، اخبار و شاید حتی کارتون ببینید، که شامل واژگان ساده با تلفظ آهسته در ایتالیایی می شود. برای تماشای کارتون شبکه ی cartone animati را ببینید. کجا می توانید این ها را پیدا کنید؟ آسان است. کانالهای تلویزیون ملی ایتالیا بخشی از RAI هستند. برای همین می توانید کانال‌های موجود در RAI یا RealTime را جستجو کنید.

  1. با موسیقی یاد بگیرید

موسیقی راهی عالی برای یادگیری یک زبان است. برای مثال در یوتیوب، ترانه های ایتالیایی با متن آهنگشان را پیدا خواهید کرد که می‌ توانید گوش داده و همراهش بخوانید (یا، دست کم، رو خوانی کنید). حواستان به کلمات، املا و تلفظ باشد.

و برای پیدا کردن آهنگی با متن شعرش، con testo را به جستجوی خود اضافه کنید.

۴. لیستی از لغات بسازید

سرانجام ذره ذره داشتن لیست لغات ضروری می‌شود. شما قادر خواهید بود تا لغاتی را بنویسید که آن ها را در آهنگ، متن یا مانند این ها نمی دانستید و سپس معنی شان را در یک دیکشنری خوب پیدا کنید. یا می‌توانید آن ها را در دفترچه یادداشت یا داخل یک اپلیکیشن یادگیری زبان مانند اپلیکیشن آموزش زبان ایتالیایی ایران آکسفورد، بنویسید که علاوه بر فلش‌کارت‌های مخصوص به خودش که توسط گویشوران بومی ضبط شده‌اند، به شما اجازه می‌دهد فلش‌کارت‌های خودتان را به منظور حفظ کردن، بسازید.