چه طور اسپانیایی را به طور رایگان بیاموزید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نشان می دهد که چه طور اسپانیایی را به طور رایگان بیاموزید ؟ پس با ما همراه باشید تا بتوانید منابع یادیگری زایگان و خوب زبان اسپانیایی را در زیر ببینید. پس با ما همراه باشید.

چه طور اسپانیایی را به طور رایگان بیاموزید
چه طور اسپانیایی را به طور رایگان بیاموزید

۱- Fluencia از SpanishDict را استفاده کنید.

یک جستجوی سریع برای “زبان اسپانیایی رایگان” باید به معنای واقعی کلمه نتایج مرتبط زیادی را به همراه داشته باشد – ما در این قسمت درباره ی تعدادی از معروف ترین و با کیفیت ترین گزینه ها گفتگو خواهیم کرد. برای مثال، برنامه ی Fluencia از Spanishdict.com منبعی عالی هم برای مبتدیانی است که به دنبال یادگیری اصول اسپانیایی هستند و هم برای گویشوران با تجربه تری که به دنبال تقویت اطلاعات خود هستند. Fluencia دروس خود را بر مبنای سطح تجربه ی کاربر تنظیم کرده، و آن را به ابزاری تطبیق پذیر تبدیل می کند.

۲- از Duolingo  استفاده کنید.

منبع اسپانیایی زبان دیگری که به دلیل موثر بودن و استفاده ی راحتش به تازگی توجه زیادی را به طور آنلاین به خود جلب کرده است، Duolingo است. Duolingo به کاربران اجازه می دهد تا کاملاً از ابتدا شروع کرده یا در یک آزمون تعیین سطح شرکت کنند تا مشخص شود که چه قدر خوب زبان را می دانند، و آن را به انتخابی خوب برای افراد در هر سطحی از مهارت اسپانیایی تبدیل می کند.

۳- از دروس اسپانیایی BBC  استفاده کنید.

شرکت پخش بریتانیایی (BBC) احتمالاً اولین سازمانی نیست که بیش تر مردم با آموزش اسپانیایی با آن در ارتباط هستند، اما برنامه ی درس اسپانیایی اش عملکرد و نتایج خوبی به همراه دارد. با وجود دروسی برای زبان آموزان اسپانیایی در هر سطح و گزینه هایی برای یادگیری اسپانیایی از طریق فیس بوک و بازی های اسپانیایی مانند جدول، منبعی غنی از طریق این مسیر در دسترس است. با این حال، یک اِشکالِ برنامه ی اسپانیایی BBC این است که دیگر به روز رسانی نمی شود.

۴- از Veintemundos برای دانشِ جهانِ واقعی استفاده کنید.

برخلاف گزینه های دیگرِ این قسمت، Veintemundos به کاربران اجازه می دهد تا در حالی که همزمان درباره ی جهان اسپانیایی زبانِ واقعی یاد می گیرند، مهارت های اسپانیایی را بیاموزند. علاوه بر تنوع گسترده ی دروس، Veintemundo اخبار، مقالات مرتبط با سفر، و داستان های علایق انسان ها را ارائه می کند، و قسمت های نوشته شده برای مردم را با دانش اسپانیایی تقریباً سلیس بررسی می کند.

۵- به دنبال دروس آنلاین دیگری باشید که با احتیاجات شما جور در می آید. تنوع بسیار زیادی از دروس رایگان دیگر و ابزارهای یادگیریِ اسپانیایی به شکل آنلاین وجود دارد، پس از جستجو و امتحان چیزی جدید نهراسید.