چگونه خانه خود را به آموزشگاه زبان تبدیل کنیم؟

 

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به زبان آموزان نشان می دهد که چگونه خانه خود را به آموزشگاه زبان تبدیل کنیم؟ با چند روش ساده می توانید در منزل خود راه های اموزش زبان را بیشتر کنید.

چگونه خانه خود را به آموزشگاه زبان تبدیل کنیم؟
چگونه خانه خود را به آموزشگاه زبان تبدیل کنیم؟

اما چگونه خانه خود را به آموزشگاه زبان تبدیل کنیم؟

بهترین روش برای یادگیری انگلیسی (و این که مانع فراموش کردن خود شوید) این است که تا جایی که امکان دارد خود را در مقابل زبان قرار دهید. با این حال، اگر شما در کشوری انگلیسی زبان زندگی نمی‌کنید یا در محلی کار نمی کنید که به انگلیسی صحبت می‌شود، این کار کمی سخت به نظر می‌رسد.
خوشبختانه، به جای آن شما می‌توانید از خانه، آپارتمان یا اتاق خود استفاده کنید و آن را به محیطی عالی برای یادگیری زبان انگلیسی تبدیل کنید!
اول از همه، شما می‌توانید هر چه را که متعلق به خودتان است به کمک‌های آموزشی بصری تبدیل کنید. دسته‌ای از کاغذهای یادداشت بخرید و اسامی انگلیسی هر چیزی را که در خانه‌ی خود دارید روی آن‌ها بنویسید. سپس، هر کاغذ یادداشت را روی آن شی بچسبانید.
هر موقع که شما می‌روید تا کابینت را باز کنید یا روی مبل راحتی بنشینید یا پرده ها را بکشید، کاغذهای یادداشت را خواهید دید و به یاد می‌آورید که چگونه اسم شی را به انگلیسی بگویید.
علاوه بر این که به شما کمک می کند تا لغات را به یاد داشته باشید، به این معنی هم است که شما همیشه به دیدن هجی لغات عادت می کنید. وقتی شما به مرحله ی امتحانات نوشتن و خواندن برسید، این کار باعث می شود تا اعتماد به نفستان بیشتر شود.
وقتی زمان بازبینی امتحان اسپیکینگ شما می‌رسد، خانه‌تان هم مکانی عالی به حساب می‌آید! از همه‌ی این‌ها گذشته، لازم نیست که شما از تمرین بلند عبارات خجالت زده باشید، یا از ضبط صدای خود به انگلیسی و بازپخش آن به این منظور که چک کنید آیا در سرعتی ثابت صحبت می‌کنید و اشتباهات زیادی ندارید شرمسار شوید. هر دوی این‌ها در امتحان اسپیکینگ آیلتس مهم خواهند بود.
پیدا کردن یک شریک مطالعه‌ی زبان برای تمرین اسپیکینگ هم اعتماد به نفس شما را تقویت خواهد کرد و به شما کمک می‌کند تا خیلی سریع‌تر از به تنهایی تمرین کردن پیشرفت کنید. اگر شما دوستی ندارید که او هم در حال یادگیری انگلیسی باشد و بتواند به خانه ی شما بیاید، به جای آن شخصی را پیدا کنید که بتوانید از طریق اسکایپ با او تمرین کنید.