چه طور برای امتحان رایتینگ General آیلتس آماده شوید؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز بررسی می کند که چه طور برای امتحان رایتینگ General آیلتس آماده شوید؟ اگر شما هم قصد دارید در آزمون IELTS General شرکت کنید حتما این متن را با دقت زیاد بخوانید و در آزمون از این نکات استفاده کنید.

چه طور برای امتحان رایتینگ General آیلتس آماده شوید؟
چه طور برای امتحان رایتینگ General آیلتس آماده شوید؟

اما چه طور برای امتحان رایتینگ General آیلتس آماده شوید؟

این مقاله برای تشویق همه ی شرکت کنندگان آیلتس است و این که نکات و حقه های مختلف رایتینگ General آیلتس را به آن ها آموزش داد تا در امتحان قبول شوند.

  • شرکت کنندگان اول باید بدانند که در امتحان دقیقاً چند سوال از آن ها پرسیده خواهد شد و چه مقدار زمان به آن ها اختصاص داده می شود.
  • امتحان رایتینگ General آیلتس بر مبنای ارزیابی توانایی داوطلب است تا در حالتی معنادار صحبت خود را بیان کند.
  • امتحان ۲ قسمت دارد. قسمت اول مستلزم این است که داوطلبان درباره ی موضوع ارائه شده یک نامه ی ۱۵۰ لغتی بنویسند. در قسمت دوم، از داوطلبان خواسته می شود تا یک مقاله ی کوتاه ۲۵۰ لغتی بنویسند.
  • زمان اختصاص داده شده برای امتحان رایتینگ General آیلتس ۶۰ دقیقه یا یک ساعت است که داوطلب باید برای هر قسمت ۳۰ دقیقه را در نظر بگیرد.
  • بهترین روشِ آماده شدن برای امتحان این است که به صورت آنلاین در امتحانات آزمایشی رایتینگ General آیلتس شرکت کنید.

داوطلبان همچنین می توانند این امتحانات را در کتاب ها و مدل های دوره ی آیلتس پیدا کنند.

  • داوطلبان همچنین باید متون مختلفی را بخوانند تا برای امتحان آماده شوند. با انجام این کار داوطلبان موقع جواب دادن به سوالات در امتحان لغات فراوانی را برای استفاده به یاد خواهند آورد.
  • یک تمرین خیلی ساده اما کمک کننده که داوطلبان می توانند انجام دهند این است که یک صفحه درباره ی رویدادهایی که با آن ها مواجه شده اند و فعالیت هایی که هر روز انجام داده اند، بنویسند. این به آن ها کمک خواهد کرد تا گرامر خود را تقویت کنند.
  • موقع حضور در امتحان، مطمئن شوید که سوالات را با دقت بخوانید تا وقتی جواب های خود را می نویسید حواستان پرت نشود و از مسیر خارج نشوید. ممتحن ها درآیلتس دوست ندارند داوطلبان جواب هایی را ارائه کنند که آن چه را از آن ها خواسته شده است توضیح نمی دهد. پس، خیلی مهم است که داوطلبان در ذهن خود الگویی را شکل دهند که به هر حیطه از سوال پرسیده شده می پردازد تا حداکثر نمره را کسب کنند.