چگونه آموزش زبان ایتالیایی را شروع کنیم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی از معتبرترین مراکز آموزش زبان ایتالیایی در ایران می باشد. ما می خواهیم بررسی کنیم که چگونه آموزش زبان ایتالیایی را شروع کنیم؟ شما هم در زبان ایتالیایی مبتدی هستید پس حتما این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

پس چگونه آموزش زبان ایتالیایی را شروع کنیم؟

چگونه آموزش زبان ایتالیایی را شروع کنیم؟
چگونه آموزش زبان ایتالیایی را شروع کنیم؟

شما چند ساعت در روز را به استفاده از ایتالیایی اختصاص می دهید؟ زمانی که شما صرف مطالعه ی ایتالیایی می کنید و همچنین چگونگی استفاده ی شما از آن زمان روی این مساله که چه قدر وقت می برد تا زبان را بیاموزید، اثر مهمی دارد.
مهم است که زمان خود را بین چهار مهارت زبانی اصلی به تعادل برسانید:
•  لیسنینگ
•  اسپیکینگ
•  ریدینگ
•  رایتینگ
لیسنینگ
تلاش کنید تا با گوش کردن به صحبت ایتالیایی در رادیو، اخبار، کمدی، پادکست، درام یا هر نوع سرگرمی ایتالیایی دیگری که از آن لذت می برید، خود را در برابر ایتالیایی قرار دهید. بیش تر از همه، با گویشوران بومی ایتالیایی از طریق شرکت در مکالمات آن ها و فعالانه گوش کردن به چگونگی ابراز خودشان وقت بگذرانید.
اگر شما بی وقفه برای سه ماه به یادگیری ایتالیایی بپردازید و بعد دوباره سال ها از آن استفاده نکنید، موقعی که بخواهید به آن زبان صحبت کنید، به احتمال زیاد با مشکل روبه رو می شوید.

اسپیکینگ
شما احتمالاً باید زمانی را هم کنار بگذارید تا مردمی را برای صحبت کردن پیدا کنید، مگر این که در منطقه ای ایتالیایی زبان یا با گویشورانی ایتالیایی زندگی کنید.
شما می خواهید که به صحبت کردن در آن زبان وقتی اختصاص دهید و گویشوران بومی ایتالیایی را داشته باشید که درباره ی توانایی تان در ابراز طبیعی خود در آن زبان بازخورد بدهند.
شما می توانید این را با تبادلات زبانی روی اپلیکیشن هایی مانند Tendem و Hello Talk انجام دهید، یا با یک معلم از طریق وبسایت هایی مانند italki و Rype قرار بگذارید.

ریدینگ
منابع ریدینگ ایتالیایی در سطح خود را پیدا کنید. اگر شما یک مبتدی هستید، ما کتاب Espresso را توصیه می کنیم: ‘داستان های کوتاه ایتالیایی برای مبتدیان’، که هم در حالت کاغذی قابل دسترس است و هم در قالب کیندل.
ایده ی دیگر استفاده از کتاب های آنلاین است، که یک پایگاه و اپلیکیشن یادگیری زبان است، و پر از منابع ریدینگ برای تمام سطوح است.

رایتینگ
علاوه بر لیسنینگ، اسپیکینگ و ریدینگ، شما می خواهید که مقداری زمان هم صرف نوشتن به ایتالیایی کنید.
اگر شما در کلاس هستید، معلمتان احتمالاً برایتان تکلیف مشخص می کند تا قادر باشید گرامر و ساختار نحوی خود را تمرین کنید.

برای شرکت در کلاس های زبان ایتالیایی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با ما تماس بگیرید.