نمونه پاسخنامه آیلتس

نمونه پاسخنامه آیلتس
برای داوطلبین شرکت در آزمون آیلتس شاید دانستن حتی یک نکته کوچک بتواند از استرس آنها کم کند و در موفقیت آنها در آزمون آیلتس کمک کند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش آیلتس در این بخش نمونه پاسخنامه آیلتس را به همراه موارد مورد نیاز برای پر کردن نمونه پاسخنامه آیلتس می آورد تا بتوانید در صورت نیاز از آن برای آمادگی بیشتر در امتحان آیلتس استفاده کنید.
در بخش اول نمونه پاسخنامه آیلتس شما جایی برای نوشتن اسم خود می بینید. به یاد داشته باشید که اسم خود را با حروف بزرگ Capital و بدون پیوستگی یاد داشت کنید.
در قسمت بعدی از شما خواسته می شود تا شماره داوطلبی یا candidate Number خود را یاد داشت کنید.
در قسمتی که با یک دست به آن اشاره شده شما باید کد زبان خود را وارد کنید. نیازی نیست دست و پایتان را گم کنید ” کد زبان Language Code ” آیلتس بر روی برچسب صندلی شما نشان داده شده است.( کد ها را با پر کردن خانه ها نشان دهید )
بعد از آن جنسیت خود را با پر کردن خانه ها نشان دهید.
در مرحله بعدی باید نوع آزمون ( جنرالی یا آکادمیک General or Academic ) خود را با پر کردن خانه ها نشان دهید. توجه داشته باشید که اشتباه نکنید زیرا آزمون های General و یا Academic با یکدیگر متفاوت هستند و نوع سیستم پاسخ دهی به انها نیز متفاوت است.
برای نمونه پاسخنامه آیلتس می توانید به عکس زیر مراجعه کنید و از آن برای خود پرینت بگیرید تا به مشکلی بر نخورید.

نمونه پاسخنامه آیلتس
نمونه پاسخنامه آیلتس

پاسخنامه بخش Reading و Listening شبیه به هم هستند اما در بخش Writing کمی متفاوت است.
در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شما با شرکت در دوره های آموزش تضمینی آیلتس و شرکت در آزمون های کاملا شبیه سازی شده با آیلتس می توانید به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنید.