دیکشنری زبان ترکی استانبولی

دیکشنری زبان ترکی استانبولی

با وجود پیدایش بسیاری از روش های نوین در آموزش زبان در سال های اخیر ، دیکشنری ها تانسته اند نقش بسیار مهم خود را در میان زبان آموزان حفظ کنند. دیکشنری زبان ترکی استانبولی هم برای زبان آموزانی که قصد یادگیری این زبان را دارند بسیار با اهمیت است. اگرچه در زبان هایی مثل زبان ترکی استانبولی ، گزینه های گیش روی شما چندان زیاد نیست و نمی توانید همانند زبان انگلیسی از دیکشنری های بسیار زیاد و متنوع استفاده کنید. اما در میان همین گزینه ها نیز پیدا کردن بهترین دیکشنری ترکی استانبولی نیز می تواند اهمیت باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی در تهران و ایران برای اینکه بتوانید انتخاب درست داشته باشید گزینه های زیر را به شما معرفی می کند.

  • دیکشنری زبان ترکی استانبولی آکسفورد Oxford English Turkish Dictionary
دیکشنری زبان ترکی استانبولی
دیکشنری زبان ترکی استانبولی آکسفورد

 

این دیکشنری دو زبانه آکسفورد توانسته پیشینه این دانشگاه را در به چاپ رساندن بهترین دیکشنری های دنیا به زبان های مختلف ادامه دهد. این دیکشنری در علاوه بر به روز شدن در بخش انگلیسی خود نیز اصطلاحات روز دنیا را نیز در خود جای داده است.

  • دیکشنری زبان ترکی استانبولی کمبریج Cambridge learner’s dictionary English Turkish

اگر به دنبال یک دیکشنری ترکی استانبولی به روز با پشتیبانی CD و مالتی مدیا هستید می توان گفت این گزینه برایشما بهترین گزینه است. داشتن اشتباهات رایج زبان آمزان ، نسخه نرم افزاری دیکشنری زبان ترکی استانبولی از خصوصیات منحصر به رد این دیکشنری است.

البته اگر اینترنت پر سرعت در اختیار دارید نیز می توانید از دیکشنری زبان ترکی استانبولی متعدد آنلاینی که در اینترنت هستند استفاده کنید. یکی از معتبرترین آنها Tureng می باشد. این دیکشنری ترکی استانبولی بر روی گوشی های هوشند نیز قابلیت اجرا دارند و می توانند برای بهبود زبان ترکی شما بسیار موثر باشند.

برای شرکت در دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می تواند با شماره های موسسه تماس بگیرید.