تاریخ آزمون آیلتس ۲۰۱۶

تاریخ آزمون آیلتس ۲۰۱۶
در سال ۲۰۱۶ که سال های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ تقومی ایرانی را شامل می شود همانند ادوار گذشته آیلتس تاریخ های مشخصی را ارائه داده است. تاریخ آزمون آیلتس ۲۰۱۶ برای حفظ امنیت و کیفیت هر ساله شامل ۴۸ تاریخ ثابت می باشد که در زیر می توانید آن را ببینید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تاریخ آزمون آیلتس ۲۰۱۶ را برای کسانی که نیاز به برنامه ریزی دارند قرار می دهد. باید توجه داشته باشید که در تمام این ۴۸ تاریخ آزمون های آیلتس آکادمیک برگزار می شوند اما در تنها در ۲۴ نوبت آزمون آیلتس جنرال برگزار می شود.
باید توجه داشته باشید که در همه این تاریخ ها که ارائه شده اند مراکز می توانند آزمون آیلتس را برگزار کنند به عنوان مثال در ژانویه سال ۲۰۱۶ در ۴ تاریخ
۹ ژانویه ۲۰۱۶
۱۴ ژانویه ۲۰۱۶
۲۳ ژانویه ۲۰۱۶
۳۰ ژانویه ۲۰۱۶
برگزار می شود اما ممکن است بنا به درخواست مراکز و یا تقاضای بیشتر در یک کشور تاریخ های دیگری هم به تاریخ های ارائه شده اضافه شوند. دقت کنید که در عکس زیر آزمون های آکادمیک با حرف A و آزمون های جنرال با حرف G نشان داده شده اند.

تاریخ آزمون آیلتس 2016
تاریخ آزمون آیلتس ۲۰۱۶

هیچ محدودیت در تعداد دفعاتی که شما می توانید در آیلتس شرکت کنید وجود ندارد و شاید تنها محدودیت خالی شدن جیب شما باشد زیرا هر آزمون آیلتس حدودا ۲۵۰ دلار برای شما آب می خورد. بهتر است تاریخ مورد نظر خود را از قبل مشخص کنید و برای موفقیت در آن تلاش کنید. یک نگاه کلی به تاریخ آزمون آیلتس ۲۰۱۶ به شما نشان می دهد که در سال های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ شما تقریبا هر هفته می توانید امکان شرکت در IELTS را داشته باشید پس استرس نداشته باشید و سعی کنید همه جوانب را به خوبی بسنجید. برای شرکت در کلاس های آموزش آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در سال ۲۰۱۶ با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.