اطلاعات درباره تافل

اطلاعات درباره تافل
زبان آموزان همیشه سوالات زیادی در مورد آزمون تافل دارند. خوشبختانه آموزشگاه زبان ایران آکسفورد هم جواب های بسیار زیادی در آستین دارد. شاید اگر بخواهیم سوالات پر کاربرد یا TOEFL FAQ را جواب دهیم می توانیم چند سوال زیر را از مهم ترین ها دانست. ما سعی می کنیم اطلاعات درباره تافل را بر اساس نیاز های شما پاسخ دهیم .

اطلاعات درباره تافل
اطلاعات درباره تافل

آیا آزمون تافل منقضی می شود؟
بله. آزمون تافل یک زمان استفاده دو ساله دارد پس اگر به آن برای مهاجرت یا تحصیل نیاز دارید در نظر داشته باشید که زمان شرکت در آزمون با برنامه شما هماهنگ باشد.
نتیجه آزمون تافل چند روز بعد به دست ما می رسد؟
نتیجه آنلاین شما ۱۰ روز بعد از امتحان به دست شما می رسد. امکان ارسال نتیجه پرینت شده هم وجود دارد که در آمریکا تا ۶ روز و در نقاط دیگر جهان ممکن است تا ۶ هفته طول بکشد.
تاریخ های آزمون تافل را از کجا باید ببینم؟
تاریخ ها و مراکز برگزاری آزمون را از سایت ETS می توانید پیگیری کنید. بهتر است ۲ الی ۳ ماه قبل از تاریخ مورد نظر خود ( برای پذیرش یا مهاجرت ) در آزمون ثبت نام کنید.
آیا می توانم تافل را کنسل کنم؟
اگر در وسط راه دلتان بخواهد تافل را کنسل کنید و مثلا در آزمون آیلتس شرکت کنید چه؟ شما ۴ روز کاری قبل از آزمون می توانید آن را کنسل کنید یا به تاریخی دیگر انتقال دهید . باید درخواستتان را کتبا به ETS ایمیل کنید. نمونه فرم کنسلی تافل در سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد قرار گرفته است.
چه نمره تافل خوب است؟
اطلاعات درباره تافل در این سوال بسیار خود را نشان می دهد زیرا بسیاری آن را می پرسند. ما لیستی از نمره مورد قبول دانشگاه های آمریکا و کانادا در سایت قرار دده ایم تا شما به آن دسترسی داشته باشید. در صورت نیاز می توانید برای دریافت آن در ایمیل خود و هم چنین فایل کامل اطلاعات درباره تافل اینترنتی با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.