زمان آزمون آیلتس

زمان آزمون آیلتس
اگر به دنبال تاریخ های آیلتس ۲۰۱۵ هستید فقط کافیست با ما تماس بگیرید اما در این بخش روش های مدیریت زمان آزمون آیلتس را به شما نشان می دهیم. در برگزاری IELTS و در قسمت های writing و reading زمان به دشمن اصلی شما تبدیل می شود. در دو قسمت دیگر شاید زیاد نیاز به مدیریت زمان آزمون آیلتس نداشته باشید، اما این دو قسم دقیقا بخش هایی هستند که باید به آنها دقت کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این بخش به زمانبندی آیلتس اشاره می کند و راه های کنترل زمان آزمون آیلتس را به شما نشان می دهد.

ژمان آزمون آیلتس
ژمان آزمون آیلتس

شاید انجام دادن یک essay در ۴۰ دقیقه در شرایط عادی کاملا منصفانه به نظر می رسد اما وقتی در جلسه امتحان سه قسمت reading را انجام داده اید که ۶۰ دقیقه وقت و کلی انرژی از شما گرفته است این کار آنقدر ها هم آسان نباشد. پس اولین کار شما باید تقسیم انرژی شما باشد. بهترین راه حل درست راه حلی است که ورزشکاران انجام می دهند. تمرین و قرار دادن خود در شرایط مسابقه ! پس هیچ وقت فراموش نکنید که در آزمن های آزمایشی آیلتس شرکت کنید و آن را جدی بگیرید.
عجله نکنید !
در بخش Readingمهم ترین مسئله برای مدیریت زمان آزمون آیلتس این است که عجله نکنید. عجله باعث می شود که تمرکز را از دست بدهید و مجبور شوید یک جمله یا پاراگراف را دوبار یا حتی سه بار بخوانید.
یک پاراگراف و چندین جواب
در IELTS زیاد می بینیم که یک پاراگراف مثلا در بخش TRUE, FAlSE, NOT Given مهم است و همان پاراگراف در سری سوال های بعدی ( مثلا چند گزینه ای ) هم حاوی جواب های سوال است. پس هر پاراگرافی را که می خوانید خلاصه ای در حد سه یا چهار کلمه در کنارش یادداشت کنید تا گیج نشوید.
هر شخص ، یک روش
بهترین راه مدیریت زمان آزمون آیلتس مخصوصا در قسمت Reading و Writing شناخت خود است. اگر خودتان را خوب بشناسید می توانید حدس بزنید که چه کاری برای کنترل زمان برای شما بیشتر جواب می دهد. یک استاد خوب در این بخش می تواند بسیار کمک کننده باشد.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش تضمینی آیلتس می باشد. برای دریافت لیست زمان آزمون آیلتس ۲۰۱۵ با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.