آیلتس در تهران

آیلتس در تهران

آیلتس آزمونی است که توسط سه سازمان به صورت مشترک برگزار می شود. این سازمان ها عبارتند از : IDP education, British Council, Cambridge University . آیلتس در تهران همانند بسیاری از نقاط دنیا بسیار مورد توجه می باشد و مورد قبول ترین آزمون زبان انگلیسی در دنیا می باشد. از سال ۱۹۸۹ که آیلتس آغاز به کار کرد به عنوان یکی از نوآورانه ترین آزمون های زبان انگلیسی به حساب می آمده است. این آزمون از آنجا که هر چهار مهارت زبان انگلیسی به صورت Communicative مورد ارزیابی قرار می دهد کاملا متحصر به فرد است. آیلتس در تهران و ۸۰۰ نقطه دیگر دنیا در ۱۳۰ کشور دنیا برگزار می شود.

تمامی مهارت های آزمون آیلتس با بالاترین کیفیت ممکن طراحی و اجرا می شود و درصد خطا تا جای ممکن پایین آورده می شود. اگر قصد شرکت آیلتس در تهران را دارید باید بدانید که بیش از ۷۰۰۰ سازمان در دنیا این آزمون را برای تعیین میزان دانش زبان انگلیسی مورد استفاده قرار می دهند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی از معنبرتریین مراکز برگزاری دوره های آمادگی آزمون ایلتس در تهران می باشد که گزینه های متفاوتی را برای دوره های خود به زبان آموزان ارائه می دهد:

  • دوره های ترمیک آموزش آیلتس
  • دوره های نیمه خصوصی آیلتس
  • دوره های خصوصی آیلتس
  • دوره های آموزش مجازی آیلتس در تهران

برای کسانی که قصد شرکت در کلاس های آموزش آیلتس در تهران را دارند ، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد حتی دوره ها را با ضماننت نامه کتبی برگزار می نمایند و در صورت عدم موفقیت زبان آموز و عدم کسب نمره مورد نظر زبان آموز وجه را به زبان آموز عودت می دهد. این دوره ها می تواند در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار شوند و یا به صورت آموزش از راه دور و مجازی برگزار می گردند. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش آیلتس در تهران با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.