بیمه آیلتس ایران آکسفورد

بیمه آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

اگر آزمون آیلتس یکی از اهداف شما از یادگیری زبان انگلیسی می باشد و نیاز به مدرک آیلتس دارید ، پس تا حدود زیادی به دشواری هایی که در آموزش آیلتس وجود دارد آشنا هستید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در طرح بیمه آیلتس خود نمره مورد نظر زبان آموز را تضمین می کند و در صورت عدم کسب نمره مورد نظر ، وجه پرداختی زبان آموز به وی عودت داده می شود.

تفاوت های زیادی در طرح بیمه آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با دیگر دوره های آموزشی آیلتس وجود دارد. برخی از این تفاوت ها که در طرح آموزش تضمینی آیلتس ایران آکسفورد وجود دارد را در زیر اشاره می کنیم:

  • استفاده از اساتید Native و مجرب در دوره های بیمه آیلتس ایران آکسفورد
  • برگزاری آزمون های آزمایشی آیلتس رایگان منظم برای زبان آموزان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد
  • برگزاری دوره ها به صورت فشرده و نیمه فشرده در مدت زمان ۲ ماه الی ۴ ماه
  • برگزاری کلاس های غیر حضوری ( آموزش آنلاین آیلتس ) علاوه بر کلاس های حضوری برای زبان آموزانی که شرایط شرکت در کلاس های حضوری را ندارند.
  • ارائه بیمه آیلتس کتبی به زبان اموزان برای کسب نمره مورد نظر
  • گزارش نقاط قوت و ضعف زبان آموزان به صورت فردی

علاوه بر تمامی موراد بالا تعهد آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های آموزش بیمه آیلتس خود می تواند یکی از پشتوانه های اصلی زبان آموزان باشد. پشتیبان هر زبان اموز از روند پیشرفت دانشجو گزارش می گیرد و در صورت نیاز زبان آموز و استاد زبان میزان آزمون ها افزایش می یابد. از آنجا که هر شخصی در مهارتی خاص بهتر از دیگر مهارت ها عمل می کند برنامه ریزی در طرح آموزشی بیمه آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بر اساس نیاز های شخصی شما انجام می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون طرح بیمه آیلتس موسسه زبان ایران آکسفورد با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید.