یادگیری آیلتس

یادگیری آیلتس
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های یادگیری آیلتس در ایران می باشد. برای این که بدانید بهترین روش یادگیری آیلتس چیست باید بدانید که همیشه جوب این سوال یک روند مشخص نیست. اما آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های یادگیری زبان آیلتس خود مراحلی را طی می کند که در اینجا به آنها اشاره می کنیم:

  • بدانید که اصلا آیلتس چیست؟

درک اینکه این آزمون به چه هدفی برگزار می شود و چرا این سیستم سنجش برای زبان آموزان تا این ححد در دنیا معتبر شده است. بهتر است بدانید که این آزمون جزو تنها آزمون های زبان انگلیسی ایت که بر خلاف دیگر آزمون ها دارای یک مصاحبه حضوری است. پس همین جا باید بدانید که فاکتور های زیادی همچون اعتماد به نفس و کنترل استرس دخیل هستند. پس در دوره های یادگیری آیلتس علاوه بر زبان باید بر روی مسائل روانشناسی آزمون نیز کار شود.

  • بهترین منابع یادگیری آیلتس چیست؟

منابع زیادی برای آیلتس معرفی می شوند اما همیشه به دنبال منابع باشید که به عنوان Testimonial برگزار کننده های آیلتس هستند. یعنی اینکه توسط برگزار کننده های آیلتس British Council ، IDP Australia ، دانشگاه کمبریج تصدیق شده باشد. بهتر است بدانید آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه ثبت شده در لیست آموزشگاه های زبان British Council در ایران می باشد.
در دوره های آموزشی معتبر شرکت کنید و آزمون های آزمایشی بدهید.
همیشه سعی کنید از سورپرایز شدن در آزمون جلوگیری کنید. یعنی همیشه بهترین های اساتید زبان انگلیسی را برای آموزش خود انتخاب کنید و در آزمون های آزمایشی شرکت کنید. با این کار دیگر نکته ای برای اینکه از آن بترسید ندارید. پس بهتر است در دوره های تخصصی شرکت کنید و آن را بهتر بشناسید.
اگر قصد انتخاب آیلتس را دارید می توانید در دوره های آموزش تضمینی آیلتس ایران آکسفورد شرکت کنید و با تماس با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد بهترین نتیجه را بگیرید.