جزوات آیلتس

جزوات آیلتس
داشتن جزوات آیلتس می تواند بسیار مفید تر از کتاب های آیلتس باشد. جزوات آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به صورت رایگان در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. اما با وجود منابع آزمون آیلتس که توسط دانشگاه های معتبر ارائه می شود جزوات آیلتس چه سودی می توانند داشته باشند. در زیر به دلایلی که می تواند ارزش جزوه های آیلتس در کنار کتاب های آیلتس دارند اشاره می کنیم.
جزوه آموزش آیلتس معمولا حاوی نکاتی است که در کتاب ها به آن اشاره نشده است. دلایل زیادی برای این کار وجود دارد. کتاب های آیلتس معمولا نکات را به صورت کلی تر ارائه می دهند زیرا برای تمامی زبان آموزان طراحی شده اند و نمی توانند هر زبان آموز را به صورت جداگانه مورد تحلیل و برنامه ریزی قرار دهد. معمولا جزوات آیلتس نکاتی را به زبان آموزان ارائه می دهند که شاید بیان آنها در کتاب میسر نباشد چون کتاب ها نکات ۱۰۰ علمی را بیان می کنند و فاکتور های دیگری همچون روش های تست زنی ، استرس ، سطح زبان آموزان و .. را در نظر نمی گیرند.
اگر چه به هیچ عنوان نمی توان کتاب های آزمون آیلتس را با جزوات مقایسه کرد زیرا شالوده و پایه کار باید بر اساس کتاب های آموزش آیلتس باشند اما شخصی سازی مواردی آیلتس به جزوات آیلتس برمی گردد و زبان آموزان با این روش می توانند هم دیدی کلی از آزمون بدست آورند و هم با میانبر های آزمون نیز آشنا شوند.

جزوات آیلتس
جزوه آیلتس

جزوه آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد که به نام Iran Oxford IELTS Pack در اختیار زبان آموزان به رایگان قرار می گیرد حاوی نکاتی است که میانبر های بسیاری را برای صرفه جویی در زمان به زبان آموز ارائه می دهد. از شناخت ساختار آیلتس تا ثبت نام آیلتس در این جزوه ارائه شده است.
اگر نیاز به جزوه آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دارید می توانید با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.