آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه تربیت مدرس

آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه تربیت مدرس

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با افتخار ابراز میدارد در همکاری با دانشگاه تربیت مدرس تهران دوره های آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه تربیت مدرس را برای دانشجویان این دانشگاه که قصد شرکت در آزمون های آیلتس یا تافل را دارند برگزار می نماید.

آموزش زبان در دانشگاه تربیت مدرس
آموزش زبان در دانشگاه تربیت مدرس

بر طبق تفاهم نامه همکاری بین آموزشگاه زبان ایران آکسفورد و دانشگاه تربیت مدرس تهران دوره های تخصصی آزمون های آیلتس و تافل در این دانشگاه به صورت آزاد و در محل خود دانشگاه برای دانشجویان با ارائه تخفیف برگزار می شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه تربیت مدرس تهران را در آذر ماه سال ۱۳۹۳  در سه سطح برگزار می نماید:
دوره آموزش زبان مقادماتی Elementary
دوره آموزش زبان متوسط Intermediate
دوره آموزش زبان تخصصی Pre-TOEFL – Pre-IELTS
در پایان دوره ها به تمامی دانشجویان عزیز گواهی پایان دوره آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اعطا می شود و دانشجویانی که در دوره های آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه تربیت مدرس تهران شرکت کرده اند می توانند به صورت رایگان در آزمون های آزمایشی تافل و آیلتس موسسه شرکت کنند.
هم چنین زبان آموزان در این دوره ها به صورت فشرده برای اهداف آزمون های بین المللی آماده می شوند و کسانی که برای آزمون های دکترا و آزمون های تخصصی همانند MCHE , EPT , MSRT و … در حال آمادگی می باشند می تواند بسیار مفید باشد.
آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی برای دوره آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه تربیت مدرس در هفته دوم آذر برگزار شده اند و زبان آموزانی که در خواست تعیین سطح دارند می توانند با تماس با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد درخواست وقت تعیین سطح نمایند و به صورت حضوری در آموزشگاه تعیین سطح شوند.
در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرهمند شوید.