تغییر تاریخ آزمون آیلتس

تغییر تاریخ آزمون آیلتس
درخواست برای Cancellation or Postponement برای آیلتس ممکن است برای بسیاری افراد لازم باشد. تغییر تاریخ آزمون آیلتس باید تا ۵ هفته قبل از آزمون انجام شود و اگر از آن تاریخ بگذرد متاسفانه باید دوباره هزینه آزمون پرداخت شود ، اما اگر تا ۵ هفته قبل از آزمون باشد ۲۵ % از مبلغ آزمون (یا هزینه اجرای آزمون که ممکن است برای هر مرکزی متفاوت باشد ) کسر می شود. پر کردن فرم Request for Refund or Test Date Transfer Form الزامی است و نکته مهمی که باید رعایت کنید این است که تاریخ بعدی مورد نظرتان باید تا ۳ ماه بعد از تاریخ ثبت نامی باشد. در فرم تغییر تاریخ آزمون آیلتس باید اطلاعات زیر پر شود.

تغییر تاریخ آزمون آیلتس
تغییر تاریخ آزمون آیلتس

مشخص نمودن نوع Refund یا Transfer
مشخص نمودن تاریخ آزمون آیلتس مورد نظر
Candidate Statement : در این قسمت باید دلیل اینکه می خواهید تاریخ را عوض کنید بنویسید. لازم به ذکر است که اگر می خواهید کلا آزمون را کنسل کنید باید حتما دلیل محکمی داشته باشید. اگر بخواهید آزمون را در زمانی کمتر از ۵ هفته کنسل کنید تنها دلایل پزشکی می تواند برایتان مفید باشد. باید مدارک پزشکی موجود را به این فرم الصاق کنید. همچنین داشتن خدمت سربازی هم از دلایلی است که در سایت IDP به عنوان دلیل مناسب مطرح شده است.
Signature : باید نام و نام خانوادگی خود را با دست خط خودتان در کادر مورد نظر بنویسید.
به دو صورت می توانید فرم مورد نظر را ارسال نمایید. از طریق ایمیل یا به صورت دستی به مرکز آزمون آیلتس مورد نظر تحویل دهید.
برای دانلود فرم تغییر آزمون آیلتس بر روی لینک زیر کلییک کنید و آن را به صورت PDF دانلود نمایید.

ielts-transfer-refund-form
برای شرکت در دوره های آموزش تضمینی آیلتس می توانید در کلاس های آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت نمایید.