آزمون آزمایشی GMAT

آزمون آزمایشی GMAT
در زبان انگلیسی جمله ای ساده وجود دارد که می تواند خیلی مفید باشد Practice Makes Perfect . آزمون آزمایشی GMAT دقیقا همین نقش را برای مدیران و حسابدارانی ایفا می کند که قصد شرکت در این امتحان را دارند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نزدیکترین و دقیق ترین امتحان را به صورت شبیه سازی شده برگزار می کند.

آزمون آزمایشی GMAT
آزمون آزمایشی GMAT

آزمون آزمایشی GMAT تا چه حد به آزمون اصلی نزدیک است؟


این تست ها طوری طراحی شده اند که تا جای ممکن شبیه به آزمون های اصلی باشند. نمونه سوالات خود آزمون ، با چیدمان دقیق به همراه الگوریتم خود آزمون شباهت بسیار زیادی را ایجاد می کند. زمانبندی آزمون نیز دقیقا بر اساس آزمون اصلی برنامه ریزی شده است.


زمان برگزاری آزمون GMAT چه روز هایی است؟

آزمون ها در شرایط واقعی و حتی با پاسخنامه های یکسان برگزار می شود و معمولا امکان برگزاری در همه روز های هفته را دارند. البته در صورت نیاز به شرکت در این امتحان شما باید از ۷۲ ساعت قبل نسبت به رزرو آن اقدام کنید. زمان این امتحان حدود ۳ ساعت است و باید خود را برای یک آزمون سه ساعته آماده کنید.


نتیجه امتحان در چه تاریخی اعلام می شود؟

۴۸ ساعت بعد از آزمون شما می توانید جواب این تست را داشته باشید.اگر بعد از شرکت در تست احساس کردید ک نیاز به کلاس آموزش GMAT هم دارید می توانید در دوره های آمادگی GMAT شرکت کنید. این دوره ها کوتاه مدت و فشرده هستند و معمولا در زمانی حدود ۱ تا ۲ ماه برگزار می شوند
از آنجا که در حال حاضر آزمون GMAT در ایران برگزار نمی شود برای ثبت نام آزمون اصلی هم می توانید از مشاورین آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کمک بگیرید تا در هر کشوری که مورد نظرتان است GMAT را ثبت نام کنید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.

برای دیدن تمام اطلاعات لازم مطلب آزمون GMAT را دنبال کنید