کارگاه آیلتس IELTS Workshop

کارگاه آیلتس ۲۰۲۳ ایران آکسفورد

ورکشاپ ها یا کارگاه های آیلتس IELTS Workshop یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی هستند که می خواهند، نمره بالا در آزمون آیلتس کسب کنند و دوست دارند تمام مهارت ها، استراتژی ها و تکنیک ها لازم برای نمره بالا را در یک روز بدست آورند. کارگاه آیلتس ایران آکسفورد به شما کمک می کند تا هر آنچه که لازم دارید را در مورد آموزش آیلتس و مهارت های Listening, Reading, Speaking و Writing بدست آورید. ما همه قسمت های مورد نیاز شما در این ورکشاپ ها را با دقت طراحی کرده ایم تا با گذراندن آن دیگر به دوره ای نیاز نداشته باشید.

سرفصل های کارگاه آیلتس

بررسی آخرین تغییرات آیلتس در سال ۲۰۲۳

شناخت تفاوت های ماژول آکادمیک و جنرال آیلتس و مناسب بودن هر کدام برای ویزاهای ها مختلف

بررسی ساختار هر بخش آیلتس (تعداد سوالات، نحوه برگزاری، انواع سوالات، بهترین شکل پاسخگویی و…)

معرفی به روز ترین منابع آیلتس و هم چنین ارائه پک آیلتس ایران آکسفورد به صورت رایگان به شرکت کنندگان

آموزش نکات گرامری فوق حیاتی آیلتس

معرفی منابع اساسی برای بخش واژگان آیلتس

پاسخ به افسانه هایی که از آیلتس وجود دارد و مشخص کردن واقعیات آزمون

بررسی سوالات پر کاربرد ایرانی ها در آیلتس: مثلا اینکه چرا رایتینگ ما در آیلتس ۷ نمی شود و یا بهتر است در ایران آیلتس بدهیم یا خارج از ایران؟

بررسی دقیق مهارت Listening (روش های گرفتن نمره بالای ۷٫۵ در لیسنینگ، تکنیک ها شنیدن بهتر و جواب دادن سریع تر به سوالات و روش های Self-study برای بهتر کردن لیسنینگ و…)

بررسی دقیق مهارت Speaking (شناخت اهمیت هر بخش از Speaking، طبیعی صحبت کردن و بالا بردن نمره آیلتس، روش های جواب دادن به سوال در صورت عدم درک درست آن، برقراری رابطه مناسب با ممتحن برای بالا بردن نمره و …)

بررسی دقیق مهارت Writing (بررسی Task 1 در هر ماژول آکادمیک و جنرال، گرفتن بهترین نمره در Task 2، چرا گرفتن ۷ در رایتینگ سخت شده است، ارائه اخرین روش ها و تکنیک های افزایش نمره و …)

بررسی دقیق مهارت Reading (شناخت تفاوت ریدینگ جنرال و آکادمیک، بررسی انواع سوالات ریدینگ و بهترین تنیک ها برای جواب دادن به آن، تکنیک های مدیریت زمان و افزایش نمره و…)

به شما پیشنهاد می کنیم برای اینکه سطح دقیق زبان انگلیسی خود را بدانید حتما در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی آنلاین رایگان ما شرکت کنید.

برنامه ورکشاپ آیلتس ایران آکسفورد

در تمامی موسسات معتبر دنیا ورکشاپ ها یا کارگاه ها به صورت یک یا نهایتا دو روزه برگزار می شوند. زیرا داوطلب باید در یک جلسه فشرده اما کامل به تمامی اطلاعاتی که نیاز دارد دست پیدا کند. ایران آکسفورد هم در برنامه ورکشاپ ها را به صورت یک روزه با زمان بندی بسیار دقیق برای بررسی تمام اسکیل ها و مهارت های آیلتس طراحی کرده است.

برای دریافت برنامه دقیق ورکشاپ کافیست کلمه ورکشاپ را به شماره ۰۰۹۸۹۳۷۶۵۶۷۷۹۴ ارسال نمایید.

هزینه کارگاه آیلتس در سال ۱۴۰۱

در سال ۱۴۰۱ آموزشگاه ایران آکسفورد در روزهای پنجشنبه و یا جمعه اقدام به برگزاری کارگاه های آیلتس می کند. این کارگاه ها به صورت تک روز برگزار می شوند و شما در یک روز از صفر تا ۱۰۰ هر چه از آیلتس لازم دارید را بدست خواهید آورد. در جدول زیر هزینه ورکشاپ و هم چنین مواردی را که شامل ورکشاپ می شود می بینید.

نوع خدماتهزینه
کارگاه یک روزه آیلتس همه مهارت ها All Skills 12.500.000 ریال (یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان)
هزینه Pack آموزشی کارگاه (جزوات و CD آموزشی)رایگان
هزینه پذیرایی (ناهار و میان وعده ها)رایگان
هزینه گواهی شرکت در workshopرایگان
جدول هزینه کارگاه آیلتس ایران آکسفورد در سال ۱۴۰۱

ورکشاپ آیلتس شرکت کنم یا کلاس آیلتس؟

یکی از سوالاتی که معمولا زبان آموزان از خود می پرسند این است که من بهتر است در کلاس های آیلتس شرکت کنم یا کارگاه آیلتس؟ ما در اینجا به این سوال پاسخ خواهیم داد تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

  • کارگاه های آیلتس برای زبان آموزان در تمام سطوح مناسب می باشد و کسانی که می خواهند با قالب کلی آزمون و تکنیک های بسیار کاربردی آن آشنا شوند بسیار مناسب است. در کل یکی از اهداف اصلی ورکشاپ آیلتس ایران آکسفورد بالا بردن نمره آیلتس است و معمولا برای کسانی که از نمره های ۵ می خواهند نمره های بالاتری همانند ۷ یا ۷٫۵ بگیرند بسیار مناسب است.
  • کلاس های آیلتس برای کسانی است نیاز به درک جزییات کامل آزمون دارند و با تکنیک های کلی آزمون آشنا نیستند و می خواهند با نمونه آزمون ها و سوالات متعدد آمادگی لازم را برای نمره مورد نظر خود کسب کنند. مسلما کسانی که در هیچ کلاسی شرکت نکردند و نیاز به افزایش سطح زبان و دانش انگلیسی خود دارند بهتر است در کلاس ها شرکت کنند و کارگاه می تواند گزینه مناسبی برای آنها بعد از شرکت در کلاس ها باشد.

در یک کارگاه آیلتس یک روزه چه می گذرد؟

بیایید ببینیم در یک کارگاه یک روزه آیلتس ایران آکسفورد چه می گذرد.

ساعت
۹ تا ۱۰همه چیز در مورد آیلتس (قالب آزمون، تعداد سوالات، آکادمیک یا جنرال، تکنیک های ویژه و…)
۱۰ الی ۱۱نکات مهمی که از Grammar باید بدانید
۱۱ الی ۱۱٫۳۰استراحت به همراه پذیرایی میان وعده
۱۱٫۳۰ الی ۱۳همه چیز در مورد بخش Listening آیلتس (روش های و تکنیک های بالا بردن سریع نمره آیلتس و …)
۱۳ الی ۱۴پذیرایی ناهار و استراحت
۱۴ الی ۱۵٫۳۰همه چیز در مورد بخش Reading آیلتس (روش ها و تکنیک های بالا بردن نمره به صورت کاملا اصولی و…)
۱۵٫۳۰ تا ۱۷همه چیز در مورد بخش Speaking آیلتس (سوالات پرکاربرد، Pattern های مناسب برای افزایش نمره و…)
۱۷ الی ۱۷٫۳۰استراحت به همراه پذیرایی میان وعده
۱۷٫۳۰ الی ۱۸٫۳۰بخش Vocabulary و واژگان نمره آور در آیلتس و معرفی منابع کاربردی واژگان
۱۸٫۳۰ الی ۲۰همه چیز در مورد بخش Writing آیلتس (چرا در ایران ۷ آیلتس نمی گیریم، Pattern های فوق العاده برای نمره بالا ۷٫۵ و…)
برنامه کامل ورکشاپ یک روزه آیلتس ایران آکسفورد

بد نیست برای اینکه کمی با آیلتس آشنا شوید، در آزمون آنلاین آیلتس رایگان ما شرکت کنید.

سوالات متدوال

بهتر است در کلاس آیلتس شرکت کنم یا کارگاه آیلتس؟

هر کدام از این موارد مزیت خاص خودش را دارد. معمولا کارگاه آیلتس برای افزایش نمره سریع و دستیابی به یک دید کلی از آزمون و یادگیری تکنیک ها و استرتژی ها ضروری آیلتس بسیار مناسب هستند و از نظز زمانی بسیار سریع تر از کلاس هستند، اما کلاس آیلتس برای بررسی دقیق تر آزمون و همچنین بالا بردن سطح زبان و آشنایی با سوالات جزیی تر بسیار مناسب تر است. برای مشاوره بیشتر حتما با ما تماس بگیرید.

آیا با شرکت در کارگاه آیلتس مدرک ارائه می شود؟

بله با شرکت در کارگاه آیلتس موسسه ما به شما گواهی شرکت در ورکشاپ آیلتس ارائه می شود.