منابع مهم برای یادگیری زبان آلمانی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این مطلب مفصل به منابع مهم برای یادگیری زبان آلمانی اشاره می کند. همه ما برای یادگیری یک زبان نیاز به منابعی مفید و همیشگی داریم . این منابع برای هر زبان اموز آلمانی بسیار مهم خواهد بود. پس با ما همراه باشید.

منابع مهم برای یادگیری زبان آلمانی
منابع مهم برای یادگیری زبان آلمانی

اما منابع مهم برای یادگیری زبان آلمانی را با هم ببینیم:

  • Hello Talk

Hello Talk یک اپلیکیشن خارق العاده ی شریک زبانی است که جهان در دستان شما می گذارد – به معنای واقعی کلمه!

شما در چند دقیقه می توانید با گویشوران بومی آلمانی صحبت کنید که آلمانی شما را تصحیح می کنند، به شما کمک می کنند تا در بافت متنی بیاموزید و احتمال دارد حتی با شما دوست شوند!

برقراری حافظه ی واقعی و مرتبط نیمی از جدال در یادگیری زبان است، پس چرا با پیدا کردن یک دوست آلمانی جدید شروع نکنید؟

تنها حالت پرداختی که ضروری است این است که شما دانش زبان بومی خود را با مردمی که در عوض با آن ها روبه رو می شوید به اشتراک بگذارید. بد نیست، درست است؟

  • GermanPod101

اگر شما مدتی است که در حال یادگیری آلمانی هستید، احتمالاً قبلاً با برخی از پادکست های روزانه ی معروف GermanPod101 یا ویدئوهای یوتیوب رویارو شده اید.

موقع شستن ظرف ها، خرد کردن سیب زمینی یا موقع رانندگی به محل کار، هدفون خود را بگذارید و از بیش از ۱۴۰۰ مورد بسیار زیاد و قابل دسترس در GermanPod101 یک درس صوتی یا ویدئویی انتخاب کنید.

GermanPod101 فقط بهترین محتوای یادگیری را در اینترنت به اشتراک می گذارد. شما در آن جا می توانید دروس مختلف مرتبط با فرهنگ، جالب و با محتوا را پیدا کنید.

چرا موقعی که به این منبع یادگیری آلمانی به روز رسانی شده، جالب و قابل فهم دسترسی رایگان دارید به طرف تخته وایتبورد خسته کننده و دروس سطح غارنشینان بروید؟

  • Deutsch-Lernen

نمی دانم آیا من تنها کسی هستم که ساعت ها را صرف رفتن از یک وبسایت به وبسایتی دیگر برای پیدا کردن فقط یک یا دو سایت آلمانی کمک کننده کرده ام.

اگر شما کار مشابه را انجام داده اید، می دانید که پیدا کردن سایتی که محتویات یادگیری واقعاً خوبی داشته باشد چه احساس فوق العاده ای دارد. Deutsch-Lernen به طور مسلم یکی از آن لحظات “آها!” است چون محتویاتی دارد که در واقع برای یادگیری، امتحان کردن و کشف آلمانی کمک کننده است.

شما هم به دوره های رایگان مبتدی و پیشرفته دسترسی دارید و هم به امتحاناتی که سطح آلمانی شما را ارزیابی می کند. اگر شما در سطح مبتدی، متوسط یا پیشرفته هستید دیگر متحیرانه به دنبال چیزی نباشید!

هر درس تمرینات مفیدی برای زبان آموزان تمام سطوح دارد که کمک می کند تا مطالعات آلمانی خود را به سطح بعدی برسانید.

 FluentU

FluentU احتمالاً نزدیک ترین چیزی است که شما می توانید با استفاده از آن بدون این که هیچ وقت مبل خود را ترک کنید به آلمان بروید.

چرا؟

شما در FluentU مجموعه ای از محتوای درست انتخاب شده و معتبر را خواهید یافت که هر چیزی را که برای رفتن به مرحله ی بعد لازم دارید در اختیار شما قرار خواهد داد.

این یک مجموعه ی بسیار بزرگ از ویدئوها، منابع صوتی و منابع یادگیری دیگر به هزاران زبان مختلف است، پس این مکانی عالی برای شروع سفر یادگیری آلمانی خود است!

قانع نشدید؟ پس از حالت آزمایشی رایگان ۱۵ روزه ی آن ها استفاده کنید و خودتان متوجه شوید. شما عاشق آن می شوید.

Babbel

اگر شما برای هر چیزی که لازم دارید به دنبال اولین گزینه هستید تا از صفر به سلیس بودن برسید ، Babbel مکانی خوب برای شروع جستجوی خود است.

شما با استفاده از مکالمات تعاملی با ربات مکالمه می توانید به راحتی هر منبع جدیدی را متناسب با سرعت خود تمرین کنید.

در اصل Babbel تمام کار اصلی و سخت را برای شما انجام می دهد تا بتوانید از زمان استراحت ناهار خود استفاده کنید و بدون این که مجبور باشید به کتاب ها، تمرین های خسته کننده ی گرامر یا جدول افعال رجوع کنید آلمانی را بیاموزید.

شما می توانید یادگیری آلمانی را همان طور که در واقع صحبت می شود شروع کنید و از کار کلاسی سخت که ناگزیر در هر دوره ی دانشگاهی با آن روبه رو می شوید، عبور کنید.

 italki

هر موقع که مردم به من می گویند نمی توانند زبانی را بیاموزند چون کسی را نمی شناسند که به آن زبان صحبت کند، من همیشه درباره ی italki با آن ها صحبت می کنم.

این یک وبسایت است که می توانید معلمان خصوصی را استخدام کنید و آن ها از طریق اینترنت با شما ارتباط برقرار می کنند و زبان مادری خود را به شما می آموزند.

شما نه تنها می توانید معلمی را که دوست دارید پیدا کنید، بلکه می توانید کسی را پیدا کنید که کیف پولتان را هم خالی نکند.

صدها گزینه برای معلمان آلمانی در سایت وجود دارد، که بیش ترشان یک درس آزمایشی با تخفیف را ارائه می کنند تا شما بتوانید قبل از این که یک معلم را انتخاب کنید “همه جا را بگردید”.