آموزش فشرده زبان انگلیسی

آموزش فشرده زبان انگلیسی

دلایل زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد. شاید شما برای مصاحبه شغلی خود نیاز به زبان انگلیسی دارید ، قصد مسافرت به کشور های مختلف را دارید و یا می خواهید با مردم دیگر دنیا ارتباط بهتری داشته باشید. هر دلیلی داشته باشید ، آموزش فشرده زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می تواند شما را در رسیدن به این هدف کمک کند.

برای اینکه بتوانید بیان کنید که به یک زبان تسلط کافی دارید باید بتوانید از ان در هر موقعیتی استفاده کنید. این کار نیاز به زمان دارد و اگر نتوانید زمان مورد نیاز برای یادگیری این زبان اختصاص دهید ، دستیابی به این هدف بسیار مشکل است. آموزش فشرده زبان انگلیسی برای کسانی مناسب است که از نظر زمانی با محدودیت هایی روبرو هستند و یادگیری زبان انگلیسی برای آنها بسیار مهم و با ارزش است.

دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ممکن است از نظر زمانی و شرایط دارای تفاوت های زیادی با یکدیگر باشند که این تفاوت ها برای تطابق با نیاز های زبان آموزان است ، اما هدف اصلی همه آنها رساندن سریع زبان آموز به سطح مورد نظر خود در مدت زمانی کوتاه است.

در دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی زبان آموزان باید خود را در زبان انگلیسی غرق کنند. چه در دوره های آیلتس و تافل و یا دوره های مکالمه زبان انگلیسی ، برنامه ریزی کلاس ها به صورت های چهار روز در هفته ، سه روز در هفته و تک روز برگزار می شوند. در این دوره ها برای آزمون های زبان انگلیسی همچون آیلتس و تافل ضمانت نامه کتبی نیز ارائه می شود و در صورت عدم کسب نمره مورد نظر ، وجه پرداختی زبان آموز به وی عودت داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.