آموزش فشرده تافل تضمینی

آموزش فشرده تافل

دوره های فشرده زبان برای زبان اموزانی که قصد کسب نمره بسیار خوب را در تافل دارند بسیار می تواند موثر باشد. این دوره ها ساختار بسیار فشرده و متشکلی دارند و برای کسانی طراحی می شود که قصد ورود به دانشگاه ها و یا کالج ها را دارد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش فشرده تافل در تهران و ایران است. در دوره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شما می توانید:

اعتماد به نفس کافی برای شرکت در آزمون تافل iBT را بدست آورید.

نمره خود را با تخمین بسیار نزدیک در آزمون های آزمایشی تافل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بدست آورید.

مهارت های Speaking, listening, Reading, writing را تمرین های بسیار زیاد بهبود می دهید.

همه روزه با برنامه ریزی دقیق آزمون های مختلف و تمرین های آزمون تافل را انجام می دهید و به همین دلیل پس از پایان دوره به راحتی می توانید ، سوال های مختلف تافل را در مدت زمانی کوتاه جواب دهید.

آزمون های آزمایشی تافل را با کامپیوتر برگزار می کنید تا با شرایط کامل آزمون آشنا شوید.

برای شرکت در دوره های فشرده  تافل زبان آموزان باید در سزح متوسط به بالا باشند و باید در آزمون تعیین سطح آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنند. دوره ها دارای زمانبندی های متفاوتی هستند و می توانند در ساعات متفاوتی در کلاس ها شرکت کنند تا برای زبان اموزان با شرایط خاص نیز کلاس ها برگزار شود.

زمانبندی دوره ها از ۲ ماه تا ۴ ماه متفاوت می باشند و بسته به زمانی که زبان آموزان می توانند به این دوره ها اختصاص دهند طول مدت دوره متفاوت است.

دوره های آموزش تافل فشرده با ضمانت نامه کتبی برگزار می شوند و در صورت عدم کسب نمره مورد نظر وجه پرداختی به زبان آموز پرداخت می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.