آموزشگاه زبان بین المللی

آموزشگاه زبان بین المللی ایران آکسفورد
موسسه زبان بین المللی ایرانیان برگزار کننده دوره های بین المللی زبان در ایران می باشد که موفق به کسب مدارک بسیار معتبر از موسسات آموزشی دنیا شده است. اگر آموزش زبان در آموزشگاه زبان بین المللی از اهداف شماست ، موسسه زبان ایران آکسفورد بهترین گزینه شماست.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های تربیت مدرس در ایران می باشد که با ارائه مدارک معتبر از انگلیس و کانادا اساتید معتبری را برای آموزش زبان های مختلف در ایران آماده می کند.
آموزشگاه زبان بین المللی ایران آکسفورد تنها نماینده برگزاری امتحانات دانشگاه York کانادا در ایران می باشد. تمامی دانشجویان این دانشگاه برای برگزاری امتحانات غیرحضوری خود باید تاییدیه موسسه ایران آکسفورد را به دانشگاه خود ارائه دهند.
دوره های تربیت مدرس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با دوره های TKT شروع می شوند. این دوره ها برای آشنایی افراد با فاکتور های ابتدایی تدریس زبان طراحی شده اند. این دوره ها برای اساتید با تجربه و یا کسانی که تازه قصد شروع زبان را دارند می تواند مفید باشد. این آزمون تربیت مدرس در سه مرحله یا Module طراحی شده اند و حداقل سطح زبان اموز برایشرکت در دوره تربیت مدرس TKT بر اساس سطح بندی اروپا و سطح اعلامی British Council به آموزشگاه سطح B1 می باشد. این سطح معادل سطح متوسط و بالاتر می باشد و به همین دلیل کسانی که از سطح زبان نسبتا خوبی برخوردار هستند می توانند در این دوره ها شرکت کنند.
مدرسین دوره های تربیت مدرس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همگی دارای مدرکک از دانشگاه آکسفورد برای تربیت مدرس هستند و در پایان مدارک را با نام و تاییده دانشگاه آکسفورد ارائه می دهند.
برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرهمند شوید. در صورت نیاز به مشاوره آنلاین فرم مشاوره سلیت را پر کنید.