استراتژی های آزمون تافل

استراتژی های آزمون تافل
آزمون تافل شاید یکی از آزمون هایی باشد که آینده شما را شکل دهد. شاید تحصیل شما ، موقعیت شغلی شما در آینده بسته به آزمون تافل یاشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش آزمون تافل در ایران به زبان آموزانی که آزمون تافل را در پیش رو خود می بینند به برخی از استراتژی های آزمون تافل را اشاره می کند. البته باید توجه داشته باشید که این استراتژی های آزمون تافل به صورت کلی هستند و می توان در اکثر آزمون ها آن ها را به کار برد اما نباید از قسمت اصلی موفقیت در آزمون تافل که همان پیشرفت زبان انگلیسی خود است غافل شوید.
کلمات کلیدی مسیر موفیت در آزمون هستند.
پیدا کردن کلمات کلیدی بسیار مهم است . با این کار می توانید بهترین مسیر را برای خواندن متون پیدا کنید و تمرکز خود را بر روی قسمت های مهمم بگذارید. پیدا کردن جملات مهم بعد از کمی تمرین برایتان آسان می شود و به همین دلیل می توانید راحت تر مهارت Reading تافل را بهبود ببخشید.
در قسمت Speaking زمان timing بسیار مهم است.
در عرض آزمون تافل که حدود ۲۰ دقیقه از زمان شما را می گیرد شما با شش سوال و یا Task برخورد می کنید. در هر کدام از این بخش ها مدت زمان کمی به شما داده می شود تا به سوال پرسیده شده جوا بدهید.
سعی کنید به توضیحات سوالات بسیار تووجه کنید.
شاید همه سوالات به نظر کلیشه ای بیایند و شما فکر کنید که مطمئنا می دانید که سوال از شما چه می خواهد. اما در تافل خیلی از مواقع اینگونه نیست. پس سعی کنید به توضیحات سوالات توجه زیادی داشته باشید.
این استراتژی های آزمون تافل شاید به نظر ساده بیایند اما توجه داشته باشید که خیلی تاثیر گذارند. برای شرکت در دوه های آزمون تافل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.