آیا امتحان تافل در حال تغییر است؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد این موضوع را بررسی می کند که آیا امتحان تافل در حال تغییر است؟ خیلی از داوطلبین این سوال را می پرسند که آیا تافل هر سال سخت تر می شود؟ امروز این موضوع را بررسی می کنیم.

آیا امتحان تافل در حال تغییر است؟
آیا امتحان تافل در حال تغییر است؟

اما آیا امتحان تافل در حال تغییر است؟

بله آزمون تافل هر سال کمی سخت تر می شود و راه های کپی یا تقلب را از بین می بر. این کار باعث می شود که ناخودآگاه آزمون به سمت سخت تر شدن و در عین حال تخصصی تر شدن برود و کسب نمره بهتر در آن سخت تر بشود. از سال ۲۰۱۵ هم چنین این روند با سرعت بیشتری در آزمون ها خود را نشان داده است.
 برای سنجیدن توانایی برقراری ارتباط به طور موفقیت آمیز در محیطی آکادمیک
امتحان جدید آن چه که کالج ها و دانشگاه ها باید بدانند را بهتر می سنجد: توانایی آینده ی شاگرد برای استفاده از انگلیسی در محیطی آکادمیک. قسمت جدید اسپیکینگ توانایی شخص را در استفاده از انگلیسی گفتاری می سنجد، و رایتینگ ادغامی جدید و تمرین های اسپیکینگ توانایی ترکیب اطلاعات از بیش از یک منبع و برقراری ارتباط درباره ی آن را می سنجد.

 انعکاس این که زبان چه طور واقعاً استفاده می شود
تمرین های ادغامی جدید که بیش از یک مهارت را ترکیب می کنند برای انعکاس این که ما واقعاً چگونه از زبان استفاده می کنیم، طراحی شده اند. با آماده شدن برای امتحان تافل جدید، شاگردان مهارت هایی را که لازم دارند می سازند تا در فضایی آکادمیک از زبان استفاده کنند و با اعتماد به نفس ارتباط برقرار کنند.
•  چه چیزی درباره ی امتحان تافل iBT متفاوت است؟
•  چه طور با ۶ نکته ی اصلی در اسپیکینگ تافل iBT بتازیم
•  ۹ منبع هوشمند برای تمرین بدون استرس لیسنینگ تافل
•  چگونه به طور موثر لغات تافل را در ۵ گام ساده بیاموزیم
•  ۴ روش هوشمندانه برای تمرین در قسمت اسپیکینگ تافل
•  با بهترین تمرین های یادگیری زبان و آموزش همگام باشیم
در گذشته، یادگیری زبان بر یادگیری درباره ی زبان متمرکز بود (به خصوص گرامر)، و شاگردان نمرات بالایی در امتحان می گرفتند بدون این که لزوماً توانایی برقراری ارتباط را داشته باشند. حالا معلمان و زبان آموزان اهمیت یادگیری استفاده از انگلیسی را برای برقراری ارتباط متوجه می شوند، و فعالیت هایی که روی برقراری ارتباط و مهارت های ادغامی (ترکیب کردن) تمرکز می کنند در خیلی از برنامه های زبان انگلیسی بسیار معروف هستند.
نمرات جدید به طور آنلاین گزارش خواهند شد.
در آغاز سپتامبر ۲۰۰۵، شرکت کنندگان قادر خواهند بود تا نمرات را بعد از ۱۵ روز کاری بعد از امتحان به طور آنلاین مشاهده کنند، و همچنین یک کپی از گزارش نمره ی خود با ایمیل دریافت کنند.