مرکز آموزش زبان ایتالیایی

مرکز آموزش زبان ایتالیایی
ما در دوره ای زندگی می کنیم که پیام ها کوتاهتر و سریع تر مخابره می شوند ، افراد حتی حوصله خواندن متن های بیشتر از ۵ خط را ندارند و حتی غذاهای فست فود همانند پیتزا ، با مایکروویو ها از گذشته سریع تر تهیه می شوند. مرکز آموزش زبان ایتالیایی ایران آکسفورد خود را با این تغییرات هماهنگ کرده تا در این دنیای بیش فعال !! زبان آموزان را سریعتر و موثر تر به مکالمه زبان ایتالیایی برساند. اما مرکز آموزش زبان ایتالیایی چه کارهایی برای یادگیری بهتر زبان ایتالیایی برای شما انجام می دهد؟

مرکز آموزش زبان ایتالیایی
مرکز آموزش زبان ایتالیایی

قبل از ثبت نام کلاس ایتالیایی
ما به شما مشاوره می دهیم که چقدر هزینه کنید. آیا این میزان هزینه در تناسب با زمان و هدف شما هست یا نه. مطمئنا یادگیری زبان ایتالیایی را نمی توان قیمت گذاری کرد اما ما هزینه ها را بر اساس بودجه و هدف شما تعیین می کنیم. اینکه چه دوره ای باشد فوق فشرده یا عادی ، برای مکالمه باشد یا برای آزمون Esterni و… را می توانید انتخاب کنید.
انتخاب اساتید مجرب و Native
ما از اساتید ایتالیایی و افرادی که رشته آنها آموزش زبان ایتالیایی در دانشگاه بوده برای کلاس های آموزشی خود استفاده می کنیم. از مبتدی تا سطوح B2, C1, C2 که سطح های پیشرفته ایتالیایی هستند را با کلاس های منظم برگزار می کند . از دید مرکز آموزش زبان ایتالیایی ایران آکسفورد ، اعتبار یک موسسه زبان به نظر زبان آموزان بر می گردد. حضور چند سال متوالی و پی در پی در بین بهترین آموزشگاه زبان در ایران گواه همین مطلب است.
آموزش ایتالیایی در ایتالیا
همه چیز به کلاس ختم نمی شود. اگر شما دوست داشته باشید می توانید در ادامه کلاس های خود ، آموزش زبان ایتالیایی در ایتالیا را نیز تجربه کنید. شما را برای حضور در کالج های میلان و ونیز و دیگر شهر های ایتالیا آماده می کنیم و حتی برایتان بورسیه های تحصیلی ممکن را نیز معرفی می کنیم.
برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۹۳۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.