آموزش زبان ایتالیایی در خانه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد انواع مختلفی از پکیج های آموزش زبان ایتالیایی را برگزا می کند . یکی از این بسته ها آموزش زبان ایتالیایی در خانه می باشد. شاید داشتن معلم در خانه یا محل کار برای بسیاری بهترین گزینه ممکن باشد. سرعت پیشرفت کار ، سهولت در برگزاری کلاس ها و هماهنگی زمان ها با زبان آموز از برتری های خاصی است که کلاس خصوصی داراست. ما بیشترین تعداد اساتید مجرب و Native را در ایران د حوزه زبان ایتالیایی گردآوری کرده ایم.

آموزش زبان ایتالیایی در خانه
آموزش زبان ایتالیایی در خانه

در کل دو نوع روش برای آموزش زبان ایتالیایی در خانه ارائه می شود:

آموزش حضوری زبان ایتالیایی

در این روش اساتید زبان ایتالیایی می توانند به منزل و یا محل کار زبان آموز بیایند و کلاس ها را در این مکان ها برگزار کنند. کسانی که قصد شرکت در این کلاس ها را دارند بهتر است یک Player و فضایی مناسب را برای برگزاری کلاس ها فراهم کنند. هزینه این کلاس ها نسبت به یک کلاس گروهی بیشتر است ولی به همان نسبت پیشرفت نیز بسیار سریع تر خواهد بود. بانوان محترم می توانند بر اساس احترام به برخی حساسیت ها از اساتید خانم استفاده کنند.

آموزش غیر حضوری زبان ایتالیایی

این روش آموزش زبان ایتالیایی در خانه هم که در حال فراگیر شدن است نیز بسیار گزینه خوبی برای یادگیری زبان ایتالیایی است. در این روش با استفاده از یک سیستم ارتباط مجازی همانند Skype و یا LMS می توان بهره برد. تقریبا تمامی فاکتور های کلاس حضوری همانند خصوصی بودن کلاس و امکان انتخاب روز و ساعات برگزاری کلاس نیز در این سیستم وجود دارد. توجه داشته باشید که کلاس های غیر حضوری نیاز به اینترنت با حداقل سرعت ۵۱۲  KB می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در این دوره ها با شمار تلفن های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.