امتحان مدرسه ایتالیایی

امتحان مدرسه ایتالیایی
یکی از موارد مهم برای تحصیل در ایتالیا و قبولی در دانشگاه های ایتالیا قبولی در امتحان مدرسه ایتالیایی است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های فشرده آموزش زبان ایتالیایی برای آمادگی امتحان سفارت ایتالیا در ایران است. معمولا سطح B2 برای زبان ایتالیایی مورد قبول است و برای این کار باید دو کتاب اسپرسو Espresso زبان ایتالیایی را تمام کرده باشید تا از پس این امتحان بر آیید.

امتحان مدرسه ایتالیایی
امتحان مدرسه ایتالیاییit

کشور ایتالیا جزو معدود کشور هایی است که فرصت های تحصیلی خود را تقریبا در تمامی مقاطع از لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا به دانشجویان خارجی ارائه می دهد. حتی فراتر از تحصیل در دانشگاه ها در برخی مواقع شما فقط با امکان گذراندن یک دوره آموزشی غیر رسمی در یک موسسه غیر دولتی نیز امکان گرفتن ویزای ایتالیا را خواهید داشت.
اما امتحان مدرسه ایتالیایی معمولا در تاریخ های خاصی است که آذر ماه یکی از آن تاریخ امتحان مدرسه ایتالیایی است که معمولا هر ساله وجود دارد. نتایج امتحانات مدرسه ایتالیایی هم به طور معمول بین سه هفته الی یک ماه بعد از آزمون به دانشجویان متقاضی اعلام می شود.
اگر شما هم به دنبال ثبت نام امتحان مدرسه ایتالیایی هستید می توانید با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.
موسسه زبان ایران آکسفورد علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی Espresso نمونه سوالات امتحان مدرسه ایتالیایی را هم در اختیار داوطلبین قرار می دهد و با داوطلبین کار می کند.
استفاده از اساتید Native ایتالیایی یک کمک بسیار بزرگ است که می تواند استرس شما را کاهش دهد. علاوه بر کلاس های گروهی ما ،اما اگر شما هم به دنبال موفقیت در این تست هستید و زمان کمی دارید فقط با یک تماس کوچک می توانید به صورت فوق فشرده و خصوصی دوره را برگزار کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.