سوالات رایج تافل

سوالات رایج تافل
TOEFL iBt Frequently asked Questions یا سوالات رایج تافل اینترنتی بخشی است که در آن می توانید تقریبا تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد تافل را کسب کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این بخش سوالات رایج تافل را برای شما می آورد.

سوالات رایج تافل
سوالات رایج تافل

تافل اینترنتی چیست؟
آزمونی برای تست کردن مهارت مختلف زبان انگلیسی است. تفاوت اصلی تافل اینترنتی با دیگر آزمون های زبان ترکیب مهارت های مختلف با یکدیگر است.
آزمون تافل به درد چه کسانی می خورد؟
آزمون تافل برای اهداف دانشگاهی طراحی شده است. این آزمون برای :
دانش آموزانی که قصد تحصیل دارند.
کسب بورسیه های تحصیلی و مدرک زبان
دانش آموزان و یا کارگرانی که قصد کسب ویزا دارند.
تاریخ آزمون تافل چه روزهایی است؟
آزمون تافل اینترنتی در حدود ۵۰ بار در سال برگزار می شود یعنی به طور متوسط در هر هفته یک آزمون. شما هر چند بار که بخواهید می توانید در آزمون تافل ثبت نام کنید اما نباید این زمان کمتر از ۱۲ روز در دو تاریخ متوالی باشد.
منابع آزمون تافل چیست؟
آزمون تافل منابع بسیار متفاوتی دارد. از کتاب های ETS گرفته تا Longman و یا OXFORD TOEFL iBT برای تافل مناسب هستند. بسته به نیاز شما و میزان زمان مورد نظر شما منابع مناسب برایتان انتخاب می شود.
هزینه آزمون تافل چقدر است؟
آزمون تافل اینترنتی حدود ۲۴۰ دلار هزینه دارد. حدود ۷۷۰۰۰۰ تومان که در مرکز آزمون های مختلف ممکن است قیمت های متفاوت داشته باشد.
برای ثبت نام چه چیز هایی لازم است؟
داشتن عکس ، پاسپورت و یا کارت شناسایی معتبر برای این کار ضروری است. هم چنین معمولا داشتن ووچر تافل نیز اگر Master Card و یا Visa Card ندارید ضروری است. در صورتی که این موارد را ندارید می توانید با تماس با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ثبت نامتان را به ما بسپارید.