بررسی سایت iTalki برای آموزش زبان روسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این بخش به بررسی سایت iTalki برای آموزش زبان روسی می پردازد که برای آموزش آنلاین زبان روسی به صورت رایگان می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. پس با ما همراه باشید.

بررسی سایت iTalki برای آموزش زبان روسی
بررسی سایت iTalki برای آموزش زبان روسی

به بررسی سایت iTalki برای آموزش زبان روسی توجه کنید:

Italki یک پایگاه آنلاین است که معلمان و شاگردان را از سراسر جهان به هم مرتبط می کند، و به شما اجازه می دهد تا در راحتی و در خانه ی خود از یک گویشور بومی بیاموزید. یا هر کجا که اینترنت باشد. مهیا کردن درس اولِ خود تقریباً به راحتیِ جستجو در گوگل است – زبان خود را پیدا کنید، یک معلم انتخاب کرده سپس یک زمان را برنامه ریزی کنید.

معلمان زیادی هستند، به خصوص در زبان های معروفی مانند اسپانیایی یا انگلیسی. در حالی که این عالی است، همچنین به این معنا است که شما باید درباره ی فرایند انتخاب خود فکر کنید.

دو نوع معلم در italki وجود دارند – حرفه ای و معلمان عمومی. تجربه ی حرفه ای ها باید معتبر باشد تا به عنوان شخصی حرفه ای در لیست قرار بگیرند مانند مدرک آموزش یا پیش زمینه ای تحصیلی در رشته ی آموزش. همچنان که آن ها تصمیم می گیرند شما هر هفته چه چیزهای را می آموزید (یا هر طور که شما دروس خود را برنامه ریزی می کنید)، دروس به داشتن ساختارِ بیش تر متمایل می شوند. لازم به گفتن نیست که این هزینه های بیش تری را در بر می گیرد.

معلمان عمومی لازم نیست پیش زمینه ی آموزشی داشته باشند. هر کس می تواند یک معلم عمومی باشد و شاگرد معمولاً مشخص می کند که تمرکز هر درس روی چه چیزی خواهد بود.

این چیزی همیشگی و قطعی نیست چون گاهی (به ندرت) معلمانی خصوصی هستند که دروس را مشابه حرفه ای ها برنامه ریزی می کنند و افرادی حرفه ای هستند که این را به عهده ی شاگرد می گذارند. قبل از درس اولِ خود، ایده ی خوبی است که درباره ی آن چه به دستیابی اش امیدوار هستید و این که الان در چه سطحی هستید با معلم خود ارتباط برقرار کنید. به این دلیل است که درس امتحانی داشتن کاملاً کمک کننده است. Italki این ویژگی را دارد که شما می توانید یک درس “امتحانی” نیم ساعته با معلمان داشته باشید تا متوجه شوید که چه چیزی برای شما کارساز است. این ها گاهی رایگان هستند یا احتمال دارد قیمتشان چند دلار باشد.

معلمان زمان هایی را که در دسترس هستند، انتخاب می کنند، که در منطقه ی زمانی شما نشان داده می شود. شما روی آن قسمت در دسترس کلیک کرده و سپس تایید می کنید. شما تا ۲۴ ساعت وقت دارید که درس خود را کنسل کنید، و بعد از آن می توانید مشابه حالاتِ عادی دوباره برنامه ریزی کنید. بعد از ۲۴ ساعت، شما و معلم خود می توانید بررسی کنید که چه زمانی دوباره برنامه ریزی کنید و این پیچیده تر از کلیک کردن روی دکمه ی موافقت نیست.