زبان کسب و کار

زبان کسب و کار
کسب و کار در فارسی معادل همان کلمه Business می باشد. وقتی شما در شغلتان باید بده و بستان داشته باشید پس حتما باید بتوانید ارتباط برقرار کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان کانون زبان کسب و کار یا Business English در ایران با برگزاری دوره های تخصصی خود زبان کسب و کار شما را به طور اختصاصی کامل می کند.

زبان کسب و کار
زبان کسب و کار

آمارها نشان می دهد که بیشتر مکالماتی که در دایره های تجارت اتفاق می افتد به زبان انگلیسی است و همین آمار نشان می دهد که بیشتر افرادی که به انگلیسی صحب می کنند اصلا زبان انگلیسی زبان مادری آنها نیست. پس چه شما با چین در اتباط هستید و یا حتی ونزوئلا ، ژاپن ، آمریکا و.. هیچ فرقی نمی کند باید برای زبان کسب و کار تان انگلیسی را در اولویت قرار دهید.
Business English برای هر شخصی معنی خاص خود را دارد. اقتصاد ، تجارت ، شغل های بین المللی ، بورس و هزاران زمینه کاری متفاوت دید از خود را از کسب و کار دارد. بازرگانان و تاجرین بیش از هر چیزی از پویا بودن و پیشرفت سریع بازارها مطلعند. خیلی زود چرتکه ها آویزان شدند و ماشین حساب ها و سیستم های حسابداری جدید جایگزین شدند. بازار های سنتی که مردم فقط با مردم شهر خودشان در ارتباط بودند جای خو را به اینترنت داد و فاصله شخصی در سرزمی پارسی با کشور چین حتی کمتر از فاصله یک حجره در بازار با حجره کناری شد. پس زبان کسب وکار یا Business English برای شرکت های تجاری بزرگ دنیا یک انتخاب نیست بلکه یک اجبار است. پس شما هم اگر دوست دارید شرکت خود را گسترش دهید اولین کار آموزش زبان بازرگانی و به خود و کارمندانتان است .
برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و ثبت نام خود را انجام دهید.